Presunúť na hlavný obsah

3 stylingy do práce, ktoré si budete pochvaľovať: Vďaka týmto kombináciám dosiahnete úplne modernejší vzhľad

Móda

Čo si obliecť do práce je každodennou dilemou mnohých žien. Vybrali sme pre vás tri inšpirácie na stylingy, ktoré vďaka jednej rade stylistky zvládnete na výbornú.

Sako s dvojradovým zapínaním a legíny

O tom, že pohodlný vzhľad môže vyzerať aj elegantne, vás presvedčí nasledovný styling. Sako s dvojradovým zapínaním so stojačikom vyzerá skvelo s legínami s gumičkou, pokiaľ si k nim obujete klasické lodičky. Jednoduchý outfit do práce, vďaka ktorému budete za dámu.

Inšpirujte sa tiež: Trendy kabelky, ktoré sa hlásia o slovo v roku 2024: Niektoré nájdete doma v šatníku, iné si zamilujete na pohľad

Klasický šedý nohavicový kostým

Odtiene sivej sa v pracovnom prostredí spájajú s nudou, ale stylingy najväčších módnych ikon z ulice nás rokmi presviedčajú, že to tak nie je. Všetko je o ich nositeľke a preto aj klasický nohavicový kostým v šedej dokáže vždy vyzerať chic a je akousi stávkou na istotu.

Košeľové šaty

Klasická košeľa oversized strihu predstavuje ultimátnu klasiku, ktorú môžete nosiť bez ohľadu na trendy a sezóny. Predĺžený strih dokonca vyzerá skvelo ako šaty, cez ktoré prehodíte boyfriend blazer a obujete lodičky. Outfit s puncom Parížanky je na svete a vy tak do práce vykročíte naozaj štýlovo.

Mohlo by vás zaujímať: Naučte sa nosiť šál ako Talianky: Takto aj overzsized kúsky budú pôsobiť krásne a zvodne