Presunúť na hlavný obsah

Z prehliadkových mól do šatníka: Baggy šaty ako kúsok, ktorý si zamiluje každá žena

Móda

Široké, pohodlné, ležérne a voľné. Presne také baggy šaty sú. Aj vy ste si zamilovali tento trend? Naučte sa ho však nosiť štýlovo.

Upúšťanie od upätosti a prechod k ležérnosti s dávkou sofistikovanosti

Oversize kúsky sú mimoriadne populárne a toto leto obzvlásť. Čoraz častejšie v nich vídať v uliciach aj hollywoodske krásky. Celkovo fashion svet upúšťa od upätosti a viac sa móda uberá cestou ležérnosti s jemnou dávkou sofistikovanosti. Práve takými aj baggy šaty sú - kúskom, v ktorom sa budet cítiť prirodzene, sama sebou a zároveň chic. 

Neprehliadnite: Letné šaty do práce: Stylingy, ktoré vás presvedčia o tom, že takéto jedny šaty budete chcieť na sebe vyskúšať

Môžete siahnuť po akejkoľvek palete farieb, no biela je stávkou na istou. Teda najmä v tom, že dáva priestor, aby ste sa vyhrali s doplnkami. Tie dokážu celý vizuál zjemniť, prípadne viete upriamiť pozornosť presne tam, kam potrebujete. 

Prečítajte si: Denimové variácie na leto: Takto zažiarite počas bežného dňa aj večer

Toto je krásny príklad toho, čo práve spomínané doplnky dokážu. Jednoduché voľné biele šaty, viete s pár kúskami premeniť na high fashion model, ktorý vás urobí neprehliadnuteľnou. Vôbec sa nebojte experimentovať. V tomto prípade je to len na vašej fantázii.

Skvelou voľbou je aj dlhá verzia šiat. Ideálne ak siaha nad členky, prípade kúsok pod kolená. Vrámci doplnkov sa ráta aj výraznejší make - up, červený rúž, či perfektná manikúra. To všetko stylingu pridá výnimočnosť a vám sebavedomie. Je len na vás, ktorú verziu zvolíte.

- Najčítanejšie -