Presunúť na hlavný obsah

Hravé kostýmové variácie, ktoré si počas jari zamilujete: Rýchly a perfektný styling na počkanie

Móda

Kostým je na jar výbornou voľbou. Nemusíte veľmi vymýšľať vrámci samotných kombinácií, stačí len pár vhodných doplnkov a krásny look je na svete!

Svieže a chic

Kostým je výborným kúskok, ktorý je tu s nami už celé generácie. Strihy sú vlastne aj po rokoch v niečom podobné, no v dnešnej dobe sa dostáva do popredia oveľa viac uvoľnenosť a ležérnosť ako kedysi. Tieto kúsky sú pohodlné, príjemné na nosenie a treba si ich vyberať tak, aby ste sa cítili samy sebou.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Veľmi obľúbené sú kombinácie s vestičkami, v hravých žiarivých farbách. Stačí vám len obyčajné biele tričko a nádherný styling máte na svete. Absolútne simple, no neprehliadnuteľný daily look.

Hravá džungľa

Zvieracie motívy sa hlásia o slovo vo veľkom a platí to aj pri kostýmoch. Je to niečo, čím vyzdvihnte svoju osobnosť a vôbec sa netreba takýchto výraznejšícch vzorov báť. Samotné farby však prispôsobte svojim krivkám.

Ženy, ktoré majú kyprejšie tvary, budú lepšie vyzerať v zemitejších tónoch, tie štíhlejšie môžu ísť pokojne do svetlých farieb.

Monochromatická biela

Monochromatické looky sú nielen obľúbenými, ale aj veľmi IN. Čoraz viac žien siaha práve po nich. No a pri kostýmoch sa to dá navyše krásne využiť.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Čo sa týka bielej, tu treba tiež zvoliť vhodný odtieň a ten prispôspbiť svojej pleti. Vždy sa pozerajte na to, či sa vám viac hodí studenší alebo teplejší tón. To je v tomto prípade kľúčové a oveľa dôležitejšie ako samotný strih.