Presunúť na hlavný obsah

Najväčším hitom na jar 2024 budú tieto topánky: Parížanky ich milujú už roky, teraz sa dostávajú aj k nám do ulíc

Móda

Parížanky na ne nedaj už roky dopustiť a sú doslova súčasťou ich módnej DNA. Reč je o topánkach, tzv. Mary Jane, ktoré ovládnu jar 2024.

Francúzky si rokmi držia svoj štýl, s ktorým sa doslova narodili. Sú hrdé na svoj pôvod a rovnako verné zostávajú aj typickým kúskom šatníka, ktoré nosili ich predchodkyne. Vďaka tomu ožívajú pôvodné dizajny na moderný spôsob, aký im nositeľky vnášajú. Jednými z najpopulárnejších topánok sú aj balerínky s remienkom alebo viacerými remienkami okolo členku, ktoré možno poznáte pod názvom Mary Jane.

Inšpirujte sa tiež: Tenisky, ktoré sa budú nosiť na jar 2024: Tieto jedny spôsobili vo svete ošiaľ a ženy si ich obúvajú naozaj ku všetkému

Mary Jane, balerínky na podpätku s remienkami 

Dámske balerínky s remienkami okolo členku doslova zaplavili pulty obchodov na sezónu jar 2024 a dá sa očakávať, že tento trend bude ešte viac silnieť, akonáhle sa dostane do ulíc. Nízke balerínky alebo balerínky na malom podpätku sú elegantné a majú v sebe niečo dievčenské. Napriek tomu, sú to práve Francúzky, ktoré ich dokážu nosiť tak, aby si zachovali svoju ženskosť a sexepíl. 

Dajte aj vy svojim topánkam druhú šancu na život! CCC sa prostredníctvom projektu na podporu ľudí v núdzi rozhodlo vyzbierať čo najviac použitých topánok. Tie neskončia v kontajneri ani v spaľovni, no vydezinfikované a pripravené na ďalšie nosenie poputujú k ľuďom, ktorí ich znova použijú. 

Skutočný štýl a šarm Parížanky

Tieto topánky asi neuvidíte na každej žene, keďže nie sú typicky lahodiace postave. Ženy, ktoré sa orientujú v móde a radi začlenia daný trend do svojho šatníka im isto prídu na chuť. Aj keď sa trendy v poslednej dobe menia rýchlo, pri tejto obuvi sa nemusíte báť – sú nadčasové, večné a navždy elegantné. Čierne sú stávkou na istotu a ponúkajú nespočet variácií nosenia. Obuť si ich môžete k jeansom, ale aj ku koženej sukni či šortkám. Dôležité je cítiť sa sebavedome rovnako ako to robia Francúzky. Len vtedy totiž získate skutočný štýl a šarm Parížanky.

Neprehliadnite: Jeansy, ktoré ovládnu jar 2024: Do týchto kúskov sa oplatí investovať