Presunúť na hlavný obsah

Tenisky, ktoré sa budú nosiť na jar 2024: Tieto jedny spôsobili vo svete ošiaľ a ženy si ich obúvajú naozaj ku všetkému

Móda

Sezóna tenisiek je za dverami a ak patríte medzi fanúšikov tejto obuvi, máte sa na čo tešiť. Najnovšie svetové trendy poukazujú na tieto štýly, ktoré už teraz môžete vidieť v uliciach metropol.

Kto by ich nemiloval. Reč je o teniskách ako o obuvi, ktorá sa dnes nosí skutočne ku všetkému. Stylingy svetových IT girls nám každodenne dokazujú, že variácií, ako a s čím ich nosiť je stále dosť, pričom ak do svojho outfitu vložíte kus seba, výsledný dojem dokáže byť ešte štýlovejší. 

Inšpirujte sa: Najštýlovejšie tenisky celebrít valcujú internet: New Balance nosia bežní smrteľníci a hodia sa k športovému outfitu i ku klasike

Tenisky, ktorými spôsobili ošiaľ IT girls

Tenisky na štýl ako sú tieto adidas (CCC) spôsobili vo svete ošiaľ. To, ako ich za posledný rok zviditeľnili IT girls svedčí o ich silnom vplyve. Tenisky s tromi pásikmi sú dostupné v tých najrôznejších variantoch, biele sú však najneutrálnejšie a hodia sa ku všetkému, aj k sukni či šatám.

Odkaz  na éru 2000s

Novinka v podobe siluety New Balance 1906 Silver Mettalic odkazuje na retro dizajn a farebné kombinácie charakteristické pre bežeckú obuv nultých rokov 21. storočia, teda 2000s. Biela podrážka a technická sieťovina s veľkými perforáciami preložené veľkými striebornými panelmi. Čierne prvky vytvárajú rovnováhu a modré akcenty v podobe loga N dopĺňajú celkový vzhľad. 

Ultimátna klasika

VANS Old Skool Classic. Tenisky, ktoré patria medzi nadčasovú klasiku už od roku 1977. Zo skejtovej komunity sa rozšírili aj ďalej a vďaka ich univerzálnemu dizajnu sa stali základom šatníka mnohých z nás. Ikonické tenisky v bielom sú ideálne na vykročenie do sviežich jarných dní tým najštýlovejším spôsobom.

Neprehliadnite: Do fitka, aj do mesta: Športové outfity, ktoré sú zostavené podľa najnovších trendov zo svetových metropol