Presunúť na hlavný obsah

Šaty, ktoré vám vytvarujú dokonalé krivky: Tieto zoštíhlia aj predĺžia postavu

Móda

Ak hľadáte ideálne šaty, ktoré dokážu krásne zadefinovať a vyzdvihnúť vaše prednosti, stavte na kúsky, ktoré sme vybrali. Samotný strih je kľúčový!

Elegantné a chic

Pomaly ale isto sa blíži sezóna šiat. Pokiaľ chcete v nich nechať vyniknúť svoju osobnosť, prirodzenosť a krásne krivky, stavte na strihy, ktoré skrátka fungujú. Tie, čo sme vybrali, dokážu krásne zoštíhliť a zároveň aj predĺžiť postavu. 

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Á-čkový strih s opaskom v oblasti drieka je výborná voľba. Najmä v dĺžke nad členky a v kombinácii s podpätkami, nádherne dodá pár centimetrov navyše a zároveň aj krivky skvele vytvaruje. 

Nevinný look

Trend rovných strihov šiat v pletených, či svetrových verziách neubúda, práve naopak. V prípade farieb, skúste voliť zemité, či pastelové tóny, to všetko sa odzrkadlí na tom, ako budete pôsobiť. Vôbec sa pritom vrámci materiálu nebojte jemnej transparentnosti.

Sexappeal na počkanie

Šaty na gombíky sú nielen letné must have. Dodajú vám ženskosť, sexappeal a aj sebavedomie. Daný strih pomôže vašej postave s problematikckými partiami a nechá vyniknúť prednosti. Nikdy však nezabudnite na podpätky, ak chcete siluetu predĺžiť. Obzvlášť v tomto prípade sa to priam žiada.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria