Presunúť na hlavný obsah

Milované aj nenávidené: Ako nosiť legíny, aby vám pridali sexappeal

Móda

Fashion svet rozdeľujú na dva tábory. Buď ich ženy milujú alebo nenávidia. Ako však nosiť legíny a vyzerať sexi a chic?

Variabilné aj chic, tieto kombinácie vás nesklamú

Buď ich milujete alebo si ich na seba nikdy nevezmete. Legíny sú skrátka kúskom, ktorý aj samotný fashion svet delí na dve kategórie. Ženy, ktoré ich nosia ako druhú kožu a tie, čo nimi opovrhujú. Avšak, pokiaľ ich viete správne kombinovať, môžete v nich skutočne očariť. Veď inak by ich určite nenosila taká Gigi Hadid, či Kardashianky, no nie?

1. V zime je výbornou voľbou zateplená verzia legín v kombinácii s kratšou pufferkou. Keď milujete športovejší look a hľadáte niečo na bežný deň, toto je ono.  

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

2. S príchodom teplejších dní rozhodne siahnite po legínach v kombinácii s crop topom, či podprsenkou a ľanovou košeľou. Dolaďte už len tenisky, šiltovku a pohodlný, chic styling je na svete. Niekedy stačí naozaj málo. 

3. Klasika, ktorá nikdy nesklame. Či už do idete do posilky, prípadne na rýchlu kávu alebo raňajky s kamoškou, rozhodne budete neprehliadnuteľná. Avšak má to jednu podmienku. K takémuto stylingu potrebujete naozaj TOP figúru.

4. Kombinácia legín a denimu je nadčasová, štýlová a veľmi žiadaná. Pod voľnejšiu rifľovú bundu môžete kúsky aj krásne vrstviť, čím opäť dokážete variovať nielen podľa počasia, ale aj aktuálnej nálady.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie