Presunúť na hlavný obsah

Krásna dcéra Monici Bellucci je na ceste k vlastnej sláve: Čomu sa Deva Cassel venuje a čo má spoločné so svojou matkou?

Zahraničné celebrity

Dcéra slávnej matky a slávneho otca musí ísť predsa cestou vlastnej slávy. Na akú dráhu sa vydala Deva Cassel, dcéra hereckej dvojice Monici Bellucci a Vincenta Cassela? Stačí sa pozrieť na jej črty tváre a krásu, ktorú zdedila po matke a nemusíte ani veľmi hádať.

Jej vzhľad pútal a podobnosť bila do očí pri slávnej Fontáne di Trevi 

Tmavé kučery, prenikavý pohľad, ostrejšie črty tváre, odvaha a krása jej matky, Monici Bellucci v 90-tych rokoch 20. storočia. Takto sme mali možnosť nedávno vidieť mladú Devu Cassel, dcéru slávnej talianskej herečky a francúzskeho herca, Vincenta Cassela. Pri natáčaní kampane v Ríme pri Fontáne di Trevi, bola jej podobnosť s jej matkou do očí bijúca. K tomu si pridajte okrídlené čierne očné linky, výraznejšie obočie a jemne červené pery. V týchto priehľadných čipkových čiernych šatách inšpirovaných spodnou bielizňou bola jednoducho neprehliadnuteľná. 

Mohlo by vás zaujímať: Ako bábika! Pozrite sa, aká kráska vyrástla z dcéry sexi talianskej bohyne Monicy Belluci

Svoj debut zažila len v 14-tich rokoch 

Len 18-ročná Deva Cassel sa vydala už ako 14-ročná na svoju vlastnú cestu slávy. Na rozdiel od svojich rodičov, skvelých hercov, sa našla v modelingu. Ako informuje magazín Vogue, svoj debut absolvovala v 14-tich rokoch, keď natáčala reklamnú kampaň pre vôňu Dolce & Gabbana.

Okrem zjavnej podoby so svojou slávnou matkou, rovnako ako ona, kráča v jej stopách. Svojho času to totiž bola práve Monica Bellucci, ktorá bola múzou Dolce & Gabbana. Dnes, o štyri roky neskôr, je Devina modelingová kariéra viac než dobre našliapnutá. 

Čítajte tiež: Monica Bellucci krátko pred 60-tkou popiera zákony starnutia: Ktoré ďalšie herečky sa rokmi nemenia?

Objavila sa na viacerých mólach pre talianske módne domy

V roku 2021 sa zúčastnila prehliadky Alta Moda a objavila sa na viacerých mólach pre taliansky módny dom. So svojou matkou sa v tom istom roku podelila o obálku talianskeho Vogue, pričom obe mali na sebe čierne šaty z dielne módneho domu Dolce & Gabbana s vypasovanými živôtikmi a takmer identickými vlasmi a make-upom.

Neprehliadnite: Monica Bellucci prezradila recept na šťastný život: Netreba nenávidieť ľudí, ktorí žiarlia, pretože priznávajú, že ste lepšia

Má pred sebou veľmi sľubnú budúcnosť 

No Deva sa objavila aj ako modelka pre módny dom Dior. Potom kráčala na prehliadkových mólach pre Coperniho a Jacquemusa. Ak uvážime, že práve dvaja poslední spomenutí sú momentálne najviac medializované mená v módnom svete, je jasné, že Deva je modelkou, ktorá má pred sebou veľmi sľubnú a veľkú budúcnosť. 

Podobá sa podľa vás Deva Cassel na svoju slávnu matku, Monicu Bellucci?

spolu hlasovalo 124 ľudí

Áno
31
Nie
93