Presunúť na hlavný obsah

Monica Bellucci krátko pred 60-tkou popiera zákony starnutia: Ktoré ďalšie herečky sa rokmi nemenia?

Zahraničné celebrity

Sú ženy, ktoré akoby pili elixír mladosti. Napriek pribúdajúcim rokom sa nemenia a dokonca možno povedať, že zrejú do krásy. Príkladom sú tieto známe tváre.

Monica Bellucci

Talianska herečka Monica Bellucci má krátko pred 60-tkou. Tomuto faktu sa až nechce veriť, keďže Bellucci vyzerá o 20 rokov mladšie. Prekrásna žiarivá pleť, po hlbokých vráskach ani stopy. Ukážková ženská postava, hustá koruna krásy… herečka je skrátka symbolom prirodzenej ženskej krásy, ktorá sa v dnešnej dobe nehľadá ľahko. Srší sexappealom a pre množstvo žien je veľkým vzorom. 

Eva Longoria

Rovnako málokto by pri pohľade na šarmantnú Evu Longoriu povedal, že o necelé tri roky zavíta do klubu 50-tničiek. Herečkiným tajomstvom krásy je uvedomenie si, že s pribúdajúcim vekom sa o svoje zdravie a postavu treba starať zodpovednejšie. Preto pravidelne cvičí, veľmi zdravo je a okrem fitness rutiny dodržiava aj tú kozmetickú. 

Salma Hayek

O tom, že udržať si prirodzenú krásu nie je jednoduché, vie aj jedna z najobdivovanejších žien sveta Salma Hayek. 56-ročná Mexičanka je nositeľkou hladkej pleti, ktorá nepotrebuje ani kvapku make-upu, aby zažiarila.

Prečítajte si: Cítite stále únavu a to aj po cvičení? Môže za tým byť chybný jedálniček, ale aj iné znamenia

O Salme sa vie, že neholduje žiadnym drastickým diétam, ale drží sa tej najzdravšej kombinácie, aká jestvuje - cvičenie + pestrá a vyvážená strava. Zdravé tuky majú v jej jedálničku pevné miesto. 

Prečítajte siKráľovná monochromatických outfitov Anne Hathaway: V jednoduchosti je ukrytá najväčšia krása

Cameron Diaz

Medzi ženami, ktorých vek absolútne nekorešponduje s ich výzorom, má miesto i americká herečka Cameron Diaz. Sympatická blondínka je aj v "polčase" svojho života stále krásna, fit a rovnako očarujúca ako pred rokmi. A nepotrebuje k tomu ani hrubé vrstvy make-upu či rozjasňovačov. Práve naopak! Diaz jemnými textúrami líčidiel prirodzenú krásu svojej pleti len podčiarkuje.