Presunúť na hlavný obsah

Efektívnejší spôsob ako si vyformovať postavu: Kritické partie sa stanú minulosťou, ani sa nenazdáte

Fitness

Ak vás nebaví chodiť do posilňovne osamote, vyskúšajte menšiu zmenu. Zavolajte kamarátku.

Vo dvojici to ide lepšie

A to platí i čo sa týka cvičenia či chudnutia. Ak si totiž nájdete partnera, kamarátku, ktorí budú s vami zdieľať váš zápal pre fitness, bude sa vám kondička budovať predsa len o niečo jednoduchšie. Dokonca si môžete navzájom pomôcť. Inšpiráciou vám môže byť dvojica modeliek Josephine Skriver a Jasmine Tookes, ktoré pred rokmi založili na Instagrame spoločný profil s názvom JoJa. Obe modelky sa na ňom delia s fanúšikmi o triky, ako si čo najefektívnejšie vyformovať postavu, zároveň ukazujú aj to, aké je cvičenie vo dvojici zábavné.

Vyskúšajte tiež: Revolučný spôsob ako účinne spevniť brucho: Osvojte si tieto triky a pôjde to samo

Vybrali sme pre vás tri cviky, ktoré môžete pokojne odcvičiť aj u vás doma. Nepotrebujete k tomu žiadne pomôcky a efektivita bude rovnaká. Skúste každý deň odcvičiť 3 série s 20timi opakovaniami a budete prekvapené, ako rýchlo sa vďaka týmto cvikom vaša postava začne meniť.

Kľuky trochu inak

Neobľúbený cvik mnohých žien vyznie takto o niečo zábavnejšie. Skúste toto cvičenie, ktoré vám dokonalo vyformuje ramená, spevní ovisnutú kožu. A keďže je dôležité postavenie tela a spevnenie brucha, i táto partia sa pravidelným opakovaním o poznanie zlepší.

Prečítajte si: 5 trikov pre štíhlejšie a pevnejšie telo: Na toto nedajú dopustiť tie najkrajšie ženy sveta

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

Kritické partie

Bruško. Len máloktorá žena povie, že je spokojná s touto svojou partiou. A aj na ňu vám Josephine s Jasmine ukážu nie jeden, ale rovno dva efektívne cviky. A opäť sa ukáže, že vo dvojici to ide ľahšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

Netreba zabúdať ani na zadok

Ďalšia ženská partia, ktorú chce mať niekto menšiu, niekto väčšiu... Tak či onak, osvedčeným cvikom na spevnenie ženského zadku sú výpady, no tentokrát vám ich ponúkame trochu v inej forme. Je síce o niečo náročnejšia, ale taktiež efektívnejšia.

Neprehliadnite: VIDEO: Jednoducho a efektívne: Objavte procedúru, vďaka ktorej získate telo snov ľahšie, než by ste si mysleli

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe