Presunúť na hlavný obsah

Fitness rutina, vďaka ktorej si získate sexi zadok a štíhle nohy: V priebehu mesiaca sa to stane realitou!

Fitness

Túžite po dokonalých krivkách, no zaručené diéty, či detoxy na vás nefungujú? Máme pre vás skvelý tip. Budete síce musieť "makať", no verte, že výsledok bude stáť za to.

 

Čítajte tiež: Aký je váš metabolický vek v porovnaní so skutočným? Tento vzorec odhalí veľa o vašej fyzickej kondícii a zdraví

Beh ako základ 

Žiaľ, hoci ho mnohé ženy príliš ”nemusia”, beh je pri formovaní týchto partií kľúčový. Skvele sa pri ňom spaľujú kalórie, spevňuje sa svalstvo a formujete najmä dolnú časť tela. Navyše malý bonus je aj to, že si počas neho prečistíte hlavu. A to veru v dnešnej dobe tiež nie je na zahodenie. 

Mohlo by vás zaujímať: Viete, do ktorých partií sa najviac ukladá alkohol? V dôsledku tukov na týchto miestach sa vaša postava takto mení

Klasické výpady s váhou

Tie sú na vyformované, štíhle nohy a pevný zadok tým pravým. Cvik je skutočne veľmi efektívny a už po pár týždňoch uvidíte výsledky. Pre čo najlepší efekt je fajn pri cvičení používať závažie, či činky. Série si dájte tri ráno a tri rovnako večer. Dané tcviky sú základ. Ako sme už spomínali, ideálne je robiť ich dvojfázovo.

Skúsite sa držať tejto fitness rutiny mesiac?

spolu hlasovalo 253 ľudí

Áno
128
Nie
125

- Najčítanejšie -