Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Jednoducho a efektívne: Objavte procedúru, vďaka ktorej získate telo snov ľahšie, než by ste si mysleli

Feminity TV

Nájsť tak jednoduchý a hlavne zaručený recept na štíhle krivky bez otravnej celulitídy! Zbožné želanie sa vďaka revolučnej procedúre stáva realitou.

Boj prebytočným kilám už vyhlásila snáď každá z nás. Bez ohľadu na prísne pravidlá diét či intenzívne cvičenie si telo ukladá v určitých partiách tuk, ktorého sa možno zbaviť len veľmi ťažko. Laicky povedané, skôr či neskôr nás dostane genetika, či náš vek. A to je moment, kedy na rad prichádzajú moderné výdobytky estetickej medicíny.

Neprehliadnite: Dodajte letom namáhaným vlasom stratený lesk: Regeneračné produkty urobia s nimi doslova zázraky

FEMINITY TV: Štýlová moderátorka Alexandra Orviská vyskúšala revolučné ošetrenie ENDOSPHÈRES THERAPY a my sme pri tom nemohli chýbať

Dajte priestor inováciám

Prístroj Endosphères Therapy, ktorý je dostupný v IEM SPA je účinným krokom na ceste za hĺbkovou relaxáciou tkaniva, spevnením pokožky, efektívnym chudnutím a redukciou nežiadúcej celulitídy či dokonca jaziev. Táto procedúra estetickej medicíny funguje na báze patentovanej technológie tlakovej mikrovibrácie, ktorá sa na kožu prenáša cez valček, ktorý obsahuje 60 rotujúcich guličiek, vďaka otáčaniu ktorých sa vytvára efektívny účinok lymfatickej pumpy. Mechanické vibrácie pri nízkych kmitočtoch pôsobía priamo na hlavné príčiny celulitídy: hromadenie lymfy, hromadenie tekutín a aglomerátov tukových buniek. „Pri jednom takom základnom ošetrení sa ošetrujú partie: zadné stehná, zadok, predné stehná, lýtka a nakoniec sa ošetrí aj chodidlo, kde sa stimulujú reflexné body,” objasňuje Mária Havrišková z IEM SPA.

Prečítajte si tiež: Dokonale čistá pleť je prvým krokom ku jej kráse: Vďaka týmto produktom k nej budete o čosi bližšie

Endosphères Therapy vytvára hĺbkovú stimuláciu ciev, uvoľňuje tkanivá, zlepšuje mikrocirkuláciu v tele, odstraňuje prebytočné toxíny a tekutiny, no na druhej strane podporuje tvorbu kolagénu a elastínu. K ďalším pozitívnym účinkom patrí aj okysličenie tkanív, redukcia zápalových procesov či celková regenerácia pokožky a svalov.

- Najčítanejšie -