Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Hladké a mäkké chodidlá na počkanie: Vyskúšajte kombináciu mokrej a suchej pedikúry

Feminity TV

Kvalitná predikúra nie je výsadou len letných mesiacov, hoci práve tie sú pre naše chodidlá najväčšou výzvou. Navštívili sme IEM SPA, kde sme vyskúšali luxusnú pedikúru FOOTLOGIX.

K starostlivosti o krásne telo nepochybne patrí i starostlivosť o naše nohy, ktoré nás nesú prakticky celý náš život. Pokožka chodidiel je týmto procesom mimoriadne namáhaná, a o to väčšiu pozornosť by sme jej mali venovať. Hoci stále mnoho žien zaradí slovo “pedikúra” do svojho slovníčka až v lete, je potrebné si uvedomiť, že starostlivosť o nohy by mala byť behom roka nepretržitá. Absentujúca starostlivosť o naše chodilá behom ostatných mesiacov sa totiž môže prejaviť na kvalite našej kože v týchto namáhaných partiách behom leta, kedy sa to stáva už aj estetickým problémom.

Neprehliadnite: Dokonale čistá pleť je prvým krokom ku jej kráse: Vďaka týmto produktom k nej budete o čosi bližšie

FEMINITY TV: Luxusná pedikúra FOOTLOGIX, ktorá je dostupná v IEM SPA kombinuje mokrú a suchú pedikúru

Účinnosť so zárukou

V súčasnosti existuje hneď niekoľko spôsobov, ako si zabezpečiť hladké a mäkké chodidlá. Štandardne existuje pedikúra mokrá, suchá a kombinovaná. Luxusná pedikúra FOOTLOGIX, ktorá je dostupná v IEM SPA kombinuje mokrú a suchú pedikúru a prináša pocit dokonale hydratovaných a hebkých nôh. Výnimočná je práve používanou revolučnou inovatívnou radou produktov, ktorá poskytuje obnovujúcu starostlivosť pre rôzne typy pokožky i tej suchej. Je vhodnou alternatívou aj vtedy, ak vás trápia nežiadúce kožné problémy. Kumuluje v sebe výhody profesionálnej a domácej starostlivosti. FOOTLOGIX peny okamžite prenikajú do vrstiev epidermis a nezanechávajú na pokožke mastný film. Navyše neobsahujú syntetické oleje, ktoré by blokovali vstupu do pokožky, čím si zabezpečujú svoju veľkú účinnosť. 

Prečítajte si tiež: Neodolateľné mihalnice v maxi dĺžkach: Vyvarujte sa 7 chybám, ktoré vás o ne pripravia

Záverečná bodka

Ku krásnym nohám nepochybne patria aj krásne nechty. Okrem úpravy nechtových valov patrí ku krásnej pedikúre aj vhodne zvolená farba. Aktuálny rok sa hlási ku kombinácii štýlu a trendovosti v jej jednoduchej podobe. Úplným hitom leta je koralová, ktorá bola vyhlásená za farbu tohto roka. Veľkej popularite sa však stále tešia tzv. nude odtiene, sexi červená či nesmrteľná čierna. V lete obzvlášť oceníte trvácnosť produktu CND Shellack, ktorý vás od starostí s lakom na nechty odbremení na dobu 2-3 týždňov. 

Cenník pedikúry a jednotlivých procedúr pre vaše krajšie chodidlá si môžete pozrieť na www.iemspa.sk

- Najčítanejšie -