Presunúť na hlavný obsah

Krásne opálené telo za pár minút: Získajte bronz vďaka týmto samoopaľovacím prípravkom!

Krása

V prípade, že ste už počuli o možných rizikách, ktoré koži prináša dlhší pobyt na slnku, no napriek tomu sa nechcete vzdať predstavy pokožky zahalenej do jeho lúčov, vyskúšajte samoopaľovacie prípravky. Tie vám zabezpečia bronzový nádych za pár minút.

Opticky štíhlejšia

Miesto na vašej kozmetickej poličke si nájde i tónovacie telové mlieko Sun-Kissed Radiance od značky Nivea. To ošetrí vašu pokožku a postupne jej prepožičia rovnomerné a prirodzené opálenie. Mlieko je navyše obohatené o výťažky z ginkgo biloby a olej z jadierok hrozna, čím hydratuje pokožku po celých 24 hodín a zanecháva ju jemnú na dotyk.

Je to v suchu

To neplatí len o vašich obavách z bledej pokožky, ale aj o konzistencii vášho samoopaľovacieho prostriedku. “Suchý” samoopaľovací sprej L'Oreal Sublime Bronze Express si zamilujete pre jeho jednoduché nanášanie a rovnomernú aplikáciu. S týmto prípravkom zvládne samoopaľovanie aj začiatočník. 

Neprehliadnite: Dokonalé nohy na počkanie: Domáci peeling, ktorý spevní vašu pokožku a zbaví vás celulitídy

Ľahká ako obláčik

Ak vám prekáža krémová konzistencia samoopaľovacieho prípravku, vyskúšajte nadýchanú samoopaľovaciu penu od značky St Moriz. Pena sa ľahko rozotiera a výborne vstrebáva, pričom nezanecháva nechcené fľaky. Krásne opálenie si užijete po celý rok!

Šmahom ruky

Ak už skúsenosti so samoopaľovacími produktami máte, viete, že najväčším strašiakom pri ich nanášaní sú fľaky na dlaniach a prstoch. Nežiadúcim škvrnám sa vyhnete jednoducho, ak použijete samoopaľovacie rukavice od značky Comodynes. Tie obsahujú účinné látky a zároveň ochránia vaše ruky.

Prečítajte si tiež: Farebná manikúra, ktorá si získa vaše srdce: Výrazné farby na nechtoch, ktoré sa budú nosiť túto sezónu!

Namiesto krabičky 

Počuli ste už o pančuškách v spreji? Tie sú veľkým hitom. Pančušky v spreji Sally Hansen obsahujú čiastočky prírodného hodvábu, a tak vašim nohám doprajú perfektný zjednotený vzhľad. Drobné jazvy, žilky či modriny nie sú viac problém.

3 pravidlá pre dokonalý výsledok

  • Peeling. Pred nanášaním samoopaľovacieho prípravku nezabúdajte na peeling. Opálenie bude rovnomerné a vydrží o čosi dlhšie.
  • Aplikačné rukavice. Použitím aplikačných rukavíc sa chránite pred nežiadúcimi škvrnami na rukách a prstoch.
  • Kvalitný prípravok. Pri výbere produktu vždy dbajte nielen na osobné preferencie vzhľadom ku jeho konzistencii, ale aj na jeho zloženie. Vyhýbajte sa parabénom či alkoholu, ktorý pokožku zbytočne vysušuje.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe