Presunúť na hlavný obsah

Vaša pokožka sa premení na pokožku bábätka: Tieto krémy sa oplatí mať vo svojej beauty poličke

Krása

Každá z nás má neduh, ktorý chce na svojej pleti čo najskôr odstrániť. Rýchlu pomoc vám dodá práve správne používanie produktu. Aby ste si vedeli vybrať ten správny, spoznajte najprv typ svojej pleti.

Pleť bez života

Extra dávku výživy si zaslúži presne tento typ pleti. Ako ho spoznáte? Ak je vaša pleť bledá, napnutá a podráždená, nemusí to byť nutné spojené iba s počasím. Je pravdepodobné, že jej chýba výživa, ktorú viete svojej pleti dopĺňať hneď dvoma spôsobmi- kvalitnou stravou a povrchovou starostlivosťou v podobe kvalitného krému plného vitamínov. Novinky tohto typu si je momentálne možné namiešať presne podľa druhu podráždenia vašej pokožky. Budete prekvapená ako vie fungovať produkt, ktorý sa presne prispôsobuje potrebám vašej pleti.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Dior predstavil dôležitý beauty trend na jar/leto 2019: Comeback v podobe orámovania očí linkou

Potrebuje ukľudniť

Denný kolobeh úloh vie byť vyčerpávajúci a niekedy aj stresujúci. Pleť je zaťažená negatívnymi vplyvmi okolia, ktoré ju vyštípu a oberú o potrebnú dávku ochrany. V kabelke pritom môžete mať ľahkú záchranu, ktorá sa postará o rýchle upokojenie podráždenej pokožky tváre. 

Mdlá pleť bez lesku

Pleť bez poriadnej dávky žiary trápi mnohé ženy. Nedostatok lesku sa vie potom odraziť aj na akejkoľvek ďalšej starostlivosti, ktorú na pleť nanesiete. V prípade, že vašej pleti chýba lesk, riešte tento problém od samotného základu. Prípravky s prídavkom oleja sú tou správnou voľbou.

So sklonom k vysušovaniu

Počas zimy nedajte šancu práve chladu. Potrebná hydratácia je totiž prvý základným bodom, ktorý by ste mali absolvovať v starostlivosti o svoju pleť. Hydratačný krém sa ľahko aplikujte, aktívne látky  sa dostanú hlboko do vašej pleti a oživia jej celkový vzhľad. Ľahká gélová textúra pritom pleť vôbec nezaťaží a zanechá ju sviežu až po dobu 72 hodín. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Zvodné smokey eyes z rúk make-up artistky: Svoje oči týmto líčením predĺžite a zvýrazníte

Odstraňuje dehydratáciu

Sérum, ktoré viete aplikovať na svoju pleť ráno aj večer je strelou do čierneho. Pomáha zvädnutej pleti a chráni ju pred vysušovaním. Výhodou je aj množstvo vitamínov, ktoré v sebe takýto produkt obsahuje- pleť chráni a dodáva revitalizáciu, obnovuje jej bariérovú funkciu. 

- Najčítanejšie -