Presunúť na hlavný obsah

Odstráňte odumretú pokožku z tváre i dekoltu: Tieto peelingy zanechajú pleť hodvábnu a sviežu

Krása

V zime si starostlivosť o pleť žiada ešte jednu zložku navyše. Môže sa ňou stať práve peeling, ktorý pomáha k vyživeniu a následnej regenerácii vašej pleti. Produkty plné jemných guľôčok zbavia vaše líca odumretej pokožky a prirodzene ju prežiaria.

S vôňou kávy

Ako ranný budíček pre vašu pleť môžete použiť pleťový peeling s prídavkom kávy. Tá je nielen veľmi šetrná ale dokáže aj energizovať pokožku. Obsahuje aj antioxidanty, ktoré pomôžu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Chránite tak vašu pleť hneď v dvoch krokoch.

Prečítajte si tiež: Objem vo vlasoch vám zmení vzhľad: Ak chcete dosiahnuť hustú hrivu, skúste okrem zinka tieto minerály

Jemnosť sama

Síce mnohé z nás považujú peeling za mierne invazívny, opak vie byť pravdou. Súčasné produkty obsahujú čiastočky, ktoré sú naozaj malé- mikro častice. Tie sú pri čistení pleti ešte účinnejšie, odstránia maz a nechajú pleť prirodzene sviežu.

Pre pocit sviežosti

Peeling má presne tie účinky, ktoré si vaša pleť žiada po dlhom dni v zimnej krajine. Odstráni starú kožu, ktorá bola vystavená mrazu, vytvorí základ pre aplikáciu hydratačného krému a ako bonus prevonia vašu pleť do hĺbky. Vy sa tak budete cítiť sviežo a pokožka vašej tváre zostane prirodzene hodvábna. 

V podobe mydla

Ak preferujete tuhé mydlá pred tými krémovými, je tu riešenie aj presne podľa vašu potrieb. Peeling v mydle poskytuje naozaj ľahkú aplikáciu, stačí ho jemne rozotrieť po tvári. Mydlo poslúži aj ako masážna pomôcka, vďaka ktorej bude vaše pleť dvojnásobne krásna.

Mohlo by vás zaujímať: Hydratačná starostlivosť o vaše viečka: Nedovoľte chladu vziať vám krásu vašich očí

Harmónia s typom vašej pleti

Pred použitým peelingu si posvieťte na textúru vašej pleti. Tento produkt rozhodne neaplikujte na tvár, ktorá je začervenaná či podráždená. Počkajte kým sa zacelia jej ranky a až následne prejdite k očiste od nákazy z vonkajšieho prostredia. 

- Najčítanejšie -