Presunúť na hlavný obsah

Hydratačná starostlivosť o vaše viečka: Nedovoľte chladu vziať vám krásu vašich očí

Krása

Vaše oči sú pokladom, ale aj oknom do vašej duše. Dávajte si preto na ne počas chladných dní pozor. Kvalitná starostlivosť sa začína práve v maličkostiach, ktoré rýchlo zmeníte.

Spojenie hydratácie a boju proti vráskam

Práve vyživená pleť vie bojovať proti náznakom starnutia a byť odolnejšia voči vonkajším vplyvom. Pomáhajte preto svojim očiam vďaka účinnému spojeniu látok, ktoré dokážu vypnúť pleť a zároveň potlačiť začervenanie. 

Mohlo by vás zaujímať: Lesklé pery, ktoré budú pôsobiť šťavnato a luxusne zároveň: Tieto produkty noste so sebou v kabelke

Ochrana pre vonkajším prostredím

Zloženie krému s antioxidantami má hneď trojitý účinok. Dokáže bojovať nielen proti chladu a voľným radikálom z prostredia, ale aj proti starnutiu. Oblasť očí je extrémne jemná, preto k nej aj náležito pristupujte. Hydratujte ju dvakrát denne. 

Dôkladne odličujte citlivé oči

Samotné odlíčenie očí je veľmi dôležité. Ešte dôležitejšie však je všímať si pokožku okolo svojich očí. Tá s náznakmi citlivosti si zaslúži špeciálnu hydratáciu, takú ktorá nebude plná umelých látok, ale hlavne bez parfumácie a efektivity k citlivému očnému okoliu.

Luxusné látky na pomoc očiam

Prírodné zložky vedia vyživiť pleť ako nič iné. Účinný takýmto spôsobom môže byť aj kaviár, plný látok bohatých na minerály. Svoje oči zahaľte do obláčku luxusu, stačí ak si na viečka aplikujete iba pár kvapiek.

Prečítajte si tiež: Beauty trendy na rok 2019: Čaká nás novo farbená paleta a poriadna dávka prirodzenosti

Zlepšenie pružnosti je základom k úspechu

Očný balzam má bohatšie zloženie, schopnosť hĺbkovo vyživovať a tiež zlepšovať tón pleti. Pokožka okolo očí vyzerá hneď rozžiarenejšie, je hladšia a miznú na nej jemné linky, ktoré spôsobili na tvári všetky mimické pohyby. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe