Presunúť na hlavný obsah

Dotyk prírody a dokonalá starostlivosť: Liftingové krémy, ktoré sú šetrné a zaručene funkčné

Feminity

Proces starnutia sa zastaviť nedá. Ale spomaliť určite áno. Stačí trochu snahy a dôkladnej starostlivosti. S týmito liftingovými krémami to zaručene zvládnete.

Ak túžite po bezchybnej pleti, bez použitia skalpela, rozhodne by ste mali skúsiť liftigové krémy, v ktorých sa  snúbi luxusná starostlivosť s perfektným účinkom. A ešte bonus navyše - obsujú množstvo prírodných zložiek.

Inšpirujte sa: Pleťové séra, ktoré vo vás prebudia život: Sústreďte svoju pozornosť na tieto omladzujúce triky

Malé denné zázraky

Kvalitné krémy dokážu zázraky na počkanie. Redukujú vrásky, linky zvnútra a zanechávajú pokožku zdravú a žiarivú. Navyše, v tomto prípade je dokonalé spojenie prírody a skvelého produktu.Takže po ňom môžete siahnuť aj v prípade, že máte citlivú pokožku. Vaša pleť bude jemná, žiarivá a pružná. 

Remodelácia na počkanie

Ak bojujete s postupným ochabovaním kontúr tváre, máme pre vás skvelé riešenie. Remodelačný denný krém so systémom UVA filtrov proti predčasnému starnutiu bol špeciálne vyvinutý pre pleť, v ktorej dochádza práve k strate objemu. Aby však bol účinok čo najlepší, ráno s nanesením make-up počkajte aspoň 10 minút po jeho aplikácii. 

Neprehliadnite: Elegantný účes, ktorý si získa vaše srdcia: Naučíme vás nosiť drdol k rôznym štýlom oblečenia

Prírodné, no účinné

Áno aj krémy s prírodnými zložkami sú veľmi účinné. Napríklad taký rakytník je ideálnou voľbou v boji s vráskami. Pleť hĺbkovo spevní, dodá jej elasticitu a navyše krásne vonia. Navyše príjemná textúra je ideálna aj pre mastnejší typo pokožky. 

Revolúcia pre pleť

Ak bojujete s vráskami a akné súčasne, siahnite po krémoch ktoré sú inšpirované prírodným procesom hojenia. Pôsobia nielen na vrásky, ale zahŕňajú aj externé faktory, ktoré sa nepriaznovo podpisujú na našej tvári. Pleť je už po pár aplikáciách oveľa žiarivejšia a plnšia. 

Obnova pleti vďaka samoregenerácii

Ak vás trápi dehydratovaná, pleť a začínajúce mimické vrásky, skvelou voľbou sú prírodné produkty, ktoré obsahujú výťažky olív. Práve prírodné zložky totiž pomáhajú pleti k samoregenerácii. Podporíte vašu prirodzenú krásu a dodáte pokožke všetko, čo je potrebné pre jej zdravý a príťažlivý vzhľad. 

 

- Najčítanejšie -