Presunúť na hlavný obsah

Majte dlhé mihalnice, o akých ste vždy snívali: Toto je pohľad, ktorým obmäkčíte každého okoloidúceho

Krása

Nádherné dlhé mihalnice, avšak žiadne zlepence. Kvalitná maskara je zárukou prirodzene vytočených rias, ktoré vám pristanú. Poďte sa pozrieť na naše tipy!

Ak prirodzenosť kraľuje make-up trendom, je nesmierne dôležité, aby ženská krása bola znásobená správnym smerom. Výber správnej špirály by ste preto nemali podceňovať. Riasy, o akých ste vždy snívali tak môžete mať na dosah. 

Inšpirujte sa: Pleťové séra, ktoré vo vás prebudia život: Sústreďte svoju pozornosť na tieto omladzujúce triky

Riasenka, ktorú zbožňujú make-up profesionáli

Maskara, ktorú zbožňujú tí najväčší make-up profesionáli. Dior Diorshow zabezpečí jedným ťahom krásne husté riasy. Je nadčasová a nikdy nesklame. Vydrží po celý deň a riasy vytočí niekoľkonásobne viac. Je to stávka na istotu. 

Zmyjete ju teplou vodou pri teplote  38 °C

Predlžujúca riasenka Sensai Lash Volumiser 38 °C má trojitú špirálu, ktorá zachytáva riasy od korienkov až po špičky. Vytvára intenzívny čierny dojem. Tajomstvo jej úspechu je to, že ju odstránite teplou vodou pri teplote, akú už samotný názov špirály prezrádza, teda  38 °C.

Ako stvorená na babskú jazdu

Krásne otvorené oči a zvodný pohľad vyčaruje maskara Tom Ford Ultra Length. Špeciálne upravená kefka modeluje riasy a vďaka sýtej čiernej farbe zvýrazňuje uhrančivý pohľad. Dramatické riasy bez akéhokoľvek rozmazania oceníte, pokiaľ sa chystáte niekam von na lov. Je to maskara ako stvorená na babskú jadzu.

Maskara, o akej ste snívali

Boj proti zlepeným mihalniciam vyhlásili viaceré kozmetické spoločnosti. Maskara Climax Nars je v súčasnosti jednou z najviac vysnívaných vôbec. Keď chcete urobiť revolúciu vpred, rozhodne ju musíte vyskúšať. Patrí medzi horúcich favoritov tejto sezóny.

Typický rukopis japonskej krásy

Riasenka „Sumi Black“ je postavená na benefite dvojitej kefy, ktorá je do detailu prepracovaná, čo je typickým rukopisom japonskej kultúry. Vďaka tomu je zabezpečený precízny vzhľad s trvácnosťou až 12 hodín.  Shiseido Imperial Lash Mascara Ink vytvorí pohľad s riasami, pre ktoré je typický lesklý lak.

Túžba šokovať a elegancia v krvi zároveň

Presne tak možno vystihnúť riasy, ktoré vykúzlite pomocou najmladšej z rodiny Lancôme Monsieur Big. XXL riasy na počkanie, ktoré ocení každá žena, ktorá túto maskaru vyskúšala. Špeciálne zahnutá kefka riasenky je  kľúčom k dosiahnutiu niekoľkonásobne dlhších rias.

Neprehliadnite: Elegantný účes, ktorý si získa vaše srdcia: Naučíme vás nosiť drdol k rôznym štýlom oblečenia

Budete sa cítiť sebavedomejšie

Štruktúrou hutnejšia ako všetky maskary od tejto francúzskej značky doposiaľ. YSL The Shock umožňuje rýchle vrstvenie a to vďaka tomu, že nevytvára na riasach žmolky. Maximálne silné a maximálne dlhé mihalnice, vďaka ktorým sa budete cítiť sebavedomejšie.

- Najčítanejšie -