Presunúť na hlavný obsah

Líčite sa správne? Prezradíme vám najnovšie kontúrovacie paletky a šikovné triky, ako zvýrazniť lícne kosti

Krása

Nešpekulujte a sústreďte sa na zvýraznenie lícnych kostí. Máme pre vás prehľad tých najlepších kontúrovacích paliet, ktoré vyčarujú prirodzenú krásu.

Svetlé a tmavé tóny dokážu s našimi črtami tváre hotové zázraky. Hoci trend kontúrovania je postupne na úzadí, predsa len sa oplatí vziať si z neho aspoň štipku. Zvýrazniť svetlé miesta a hrať sa s tými tmavšími ponúka priestor na zvýraznenie prirodzenej krásy. Ak neviete, aké palety zvoliť, prinášame vám malý prehľad tých najzaujímavejších za posledné obdobie. Neváhajte a testujte ich s nami.

Inšpirujte sa: 5 jesenných vychytávok z beauty sveta: S týmto počas spánku omladnete o niekoľko rokov

Šťavnaté miesta horúceho západu slnka

Chanel prišiel nedávno s novinkou paletky, v ktorej okrem nude odtieňov nájdeme aj šťavnatú červenú. Krémová textúra ponúka priestor pre dokonalé vyhranie sa. Aplikujte ideálne vankúšikmi prstov na kontúry tváre v oblasti lícnych kostí a červenú môžete vklepať aj do pier.

Nahé odtiene na vašej pleti 

Tón v tóne v podobe paletky od Sensai evokuje prirodzenosť. Tento trend naďalej pretrváva a hra svetlých a tmavých odtieňov hnedej zabezpečuje krásnu jednoliatu pokožku. Vyhrajte sa s lícnymi kosťami, nosom a čelom. Mierne môžete tieňovať svetlejšou miesta nad hornou perou. 

Prirodzený vzhľad je to, na čo sa sústreďuje mladá žena

Preslávené paletky NYX v niekoľkých odtieňov ponúkajú jemnejší prechod zo svetlejších miest k tmavým. Vaša pleť sa vám za to poďakuje. Prirodzený vzhľad je to, na čo sa sústreďuje každá mladá žena. 

Dokonalá žiara na počkanie

Okrem legendárnych Naked paletiek disponuje Urban Decay aj takýmito trikolórami. Nahé odtiene dopĺňa staroružová. Tento púdrový odtieň krásne dopĺňa celkový look a dodáva mu štipku sebavedomia. Dokonalá žiara na počkanie vám spríjemní tohtoročnú jeseň.

Mohlo by vás zaujímať: Jeseň na vašich perách: Chladnejšie dni si žiadajú tlmenejšie odtiene a matné tóny, vyskúšajte tieto!

Perfektná symbióza do práce

Novinka z línie Dior Backstage si získa vaše srdcia najmä konzistenciou. Odtiene, ktoré vládnu tohtoročnej jeseni v podobe zemitých tónov rozdelili na štyri časti. Všetky tóny sa navzájom dopĺňajú a vytvoria ideálny vzhľad do práce. V kombinácii so sakom vytvára tento vzhľad perfektnú symbiózu.

Zvýraznite svoju vnútornú žiaru osobnosti

Niečo medzi lícenkou a rozjasňovačom. Tento japonský hybrid InnerGlow CheekPowder od Shiseido aplikujte krúživým pohybom pomocou štetca na lícne kosti. Podobne ako hodvábne kimono, aj tento rozjasňovač sa svojou ľahkosťou vznáša a pleť nezaťažuje. Vďaka krémovej textúre so vzdušným práškom vydrží na tvári po celých osem hodín. Hladko zdokonaľuje pleť a vytvára prirodzenú žiaru.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe