Presunúť na hlavný obsah

Nahé odtiene farieb na vašich nechtoch: Lesk leta a farby jesene sa snúbia v tomto novom trende

Krása

Celé leto je akosi podvedome venované farbám. Oslavujú sa, ospevujú a sú jednoducho všade. S blížiacom sa jeseňou sa menia na nové tóny, ktoré tento rok začínajú práve neutrálnymi odleskami.

Hnedá či medená nebola nikdy tak žiadaná. Aby ste si privolali nostalgiu leta a predsa zaujali pozitívny postoj k jeseni, vytiahnite z vašej kozmetickej taštičky práve tieto odtiene lakov na nechty. Budú vám príjemnými spoločníkmi na teplé letné dni, ktoré sa menia na chladnejšie jesenné večery.

Prečítajte si tiež: Holíte si nohy správne? O tejto technike ste možno ani netušili a predsa je najúčinnejšia

Tretie miesto, nie však pre vaše nechty

Po zlate a striebre sa na rad dostáva aj meď. Jej ženskosť je neopísateľná a lesk už vopred jasný. Skúste ju zmiešať s bielou. Pár nechtov venujte tejto farbe, pár práve bielej. Budete sa čudovať aké pozitívne ohlasy táto farba vyvolá.

Espresso? Či radšej latte?

Ak rozmýšľate na nude odtieňmi, prečo si ich rovno nedopriať v celej ich paráde. Gélové laky v súčasnosti neničia nechty a dokážu ich farbou osviežiť až po dobu dvoch týždňov. Vrhnite sa na lakovanie vy sama a doprajte si pri ňom aj dúšok svojej obľúbenej kávy.

Sladká ako čokoláda

Horká čokoláda má túto sezónu navrch. Jej tmavý odtieň sa perfektne hodí do tejto nude zóny, ktorá vám určite zachutí. Lesk je pri nej nutnosťou!

Mohlo by vás zaujímať: Look v duchu čarovnej Francúzskej riviéry omladí každú ženu: Tieto produkty vám na tele predĺžia leto

Čaj s mliekom

Lahodnú chuť v sebe nezaprie. Jeho farba však mnohým nemusí byť po chuti. Na vašich nechtoch sa však takáto jemná hnedá môže krásne skvieť. Lesklý finish jej dodá na elegancii a jej šmrnc je zaručený.

 

Jemná ako mliečne sklo

Svoje nechty od letnej farebnosti očistite pomocou jemného priehľadného odtieňa. Laky, ktoré nemajú v sebe veľký podiel farby, vedia vaše nechty vyživiť a zanechať ich lesklé. Vyberajte si preto tie, ktoré obsahujú oleje, ktorým môžete vďačiť za zdravé a pevné nechty.

- Najčítanejšie -