Presunúť na hlavný obsah

Ako získať perfektný look na letnú oslavu: V kurze je rozjasnená pleť a žiarivé odlesky!

Krása

Chystáte sa na horúci letný večierok pod holým nebom, kde chcete patriť k neprehliadnuteľným kráskam večera? Okrem pôsobivého outfitu si dajte záležať na rozžiarenom type líčenia, ktoré sa k tomuto typu eventu nesmierne hodí!

Letné večierky sú vždy plné dobrej atmosféry a skvelej zábavy. Ak túžite patriť k typom žien, ktoré pútajú pozornosť svojím okúzľujúcim vzhľadom, máme pre vás skvelý tip. Základom úspechu sú v tomto prípade rozjasnené línie, trblietavé odlesky a pocit zažiarenia. To všetko dosiahnete veľmi jednoducho a ľahko, stačí ak bude postupovať podľa nášho jednoduchého návodu a titul kráľovnej večera bude patriť zaručene vám.

Mohlo by vás zaujímať: Metalické odlesky ako súčasť sviatočného líčenia: Tieto looky musíte vyskúšať!

Hlavne prirodzene

Stavte na naturálny a veľmi prirodzený typ make- upu, kde sa dôraz kladie najmä na jemné odlesky. Krásne opálená pleť zjednotená ľahkým púdrom vynikne ešte viac, ak ju zosvetlíte správne zvolenými farbami. Na oči sme v tomto prípade použili svetlomodrý očný tieň, ktorý vás pohľad dokonale rozžiari!

Upútajte pohľadom

Chcete upútať svojím zvodným pohľadom, ale zároveň sa chcete vyhnúť prvoplánovému líčeniu s použitím dymových očí? Siahnite po krémovom očnom tiene v bordovej farbe a nalíčte svoje oči podľa krásnej modelky Emily Ratajkowski. Tento lesklý look bude naozaj žiariť a vy sa budete cítiť ako diva.

Dotyk bronzu

Aj nenápadný typ líčenia môže pôsobiť žiarivo. Dôraz treba klásť v tomto prípade na bronzový dotyk, ktorý vám dodá prirodzený a zdravý vzhľad. Ideálnou voľbou sú bronzery s viacerými odtieňmi, pretože dokážu vašu pleť krásne zjednotiť a prejasniť. Naozaj bezchybné!

Broskyňový odtieň s trbietkami

Trblietavé očné tiene či tzv. "highlights" sme mali v našom výbere dekoratívnej kozmetiky už nespočetne krát, no ich výsledný efekt je tak pôsobivý, že v našej "beauty" výbave nesmú chýbať. Odhodlajte sa nalíčiť vaše oči v tomto broskyňovom odtieni a máte vyhrané!

Inšpirujte sa: Pohľad, ktorým roztopíte ľady: Čo sa skrýva za tajomstvom dokonalo zvodných očí?

Iskrivý pohľad

Iskra v očiach aj na nich! Asi tak nejako by sa dal opísať typ líčenia s použitím trblietavého očného tieňa s malými časticami. Ideálna voľba pre blondínky, ktoré túžia po rozžiarenom pohľade. Aplikujte prstom na viečko a rozotrite dostratena. Na závber postačí zhusťujúca riasenka a vášmu pohľadu neodolá naozaj nik.

- Najčítanejšie -