Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie vlasové produkty, ktoré ochránia vašu korunu krásy pred tepelnou úpravou a žehlením!

Krása

V starostlivosti o svoje vlasy, by ste mali dbať na zvýšenú pozornosť v súvislosti s tepelným stylingom vašich vlasov. Preto sme pre vás zoradili šikovné a veľmi účinné vlasové produkty, ktoré majú schopnosť nielen chrániť vašu korunu krásy, ale zároveň ju vyživovať.

Pozná to azda každá z vás. Ranné umývanie vlasov, fénovanie na najvyššom stupni a nasledujúci styling, ktorý pozostáva buď zo žehlenia prameňov alebo naopak kulmovania. To všetko je enormná záťaž pre vaše vlasy a vy by ste to určite nemali ignorovať. Zakomponujte preto do vašej starostlivosti o krásne vlasy aj produkty, ktoré dokážu vašu hrivu chrániť pred tepelnou úpravou a stylingom.

Mohlo by vás zaujímať: Žehlenie a kulmovanie môže byť nebezpečné: Na týchto 7 chýb si dajte pozor, ak vám na vlasoch záleží

Ochrana pred UV žiarením

Parfum na vlasy SACHAJUAN okamžite osviežuje vlasy jemnou vôňou typickou pre všetky vlasové prípravky tejto línie a okrem toho im poskytuje mnoho ďalších užitočných služieb. Výnimočnou vlastnosťou tohto spreja je aj to, že chráni vaše vlasy pred UV žiarením, redukuje statickú elektrinu, hydratuje ich a dodáva im zdravý lesk. Vlasy sa krásne lesknú a sú pripravené na pobyt na slnku i za extrémnejších teplôt.

Termo starostlivosť

Termo starostlivosť proti lámavosti a krehkosti oslabených vlasov v podobe tohto séra je naozajstným zázrakom a my si tento vlasový produkt nevieme vynachváliť. Hĺbková obnova, zjednotenie a uhladenie vlasového vlákna od korienkov až po končeky vlasov patrí k pozitívam tohto produktu a žiarivý lesk považujeme za čerešničku na torte.

Ochrana pred žehlením

Uhladzujúci ochranný sprej, chráni vlasy pred vysokými teplotami a pred vlhkosťou.
Urýchľuje a maximalizuje efekt žehlenia alebo fénovania a zároveň pomáha vlasom uchovať ich hladký vzhľad. Výsledkom sú totálne hladké, lesklé a a zdravo vyzerajúce vlasy.

Ochrana  pri tepelnom stylingu

Ochranný vlasový sprej, ktorý by ste mali používať pred každým tepelným stylingom vašich vlasov sa vyznačuje svojou schopnosťou chrániť a taktiež dodať vlasom unikátny lesk. Tento sprej ochráni štruktúru lasu pred pôsobením vysokých teplôt a chráni pred krepatením. Vlasy sú po použití dokonale uhladené, chránené, žiarivo lesklé a hebké.

Inšpirujte sa: Najlepšie pleťové krémy s ochranným faktorom: Chráňte svoju citlivú pleť pred jarným slnkom!

Zacelenie končekov vlasov

Ochranné uhladzujúci sérum pre všetky typy vlasov dokáže reštrukturovať vlasové vlákna a zanechať v nich žiarivý lesk. Okrem toho, že zaceľuje končeky vlasov, pomáha brániť ich ďalšiemu poškodeniu. Sérum je obohatené o olej z avokáda a marhule a je ideálne ho používať ako ochranu pred teplom a žehlením.

- Najčítanejšie -