Najlepšie vlasové produkty, ktoré ochránia vašu korunu krásy pred tepelnou úpravou a žehlením!

V starostlivosti o svoje vlasy, by ste mali dbať na zvýšenú pozornosť v súvislosti s tepelným stylingom vašich vlasov. Preto sme pre vás zoradili šikovné a veľmi účinné vlasové produkty, ktoré majú schopnosť nielen chrániť vašu korunu krásy, ale zároveň ju vyživovať.

Vlasové produkty, ktoré dokážu nielen chrániť ale aj ošetriť

Vlasové produkty, ktoré dokážu nielen chrániť ale aj ošetriť

Zdroj: Profimedia

Pozná to azda každá z vás. Ranné umývanie vlasov, fénovanie na najvyššom stupni a nasledujúci styling, ktorý pozostáva buď zo žehlenia prameňov alebo naopak kulmovania. To všetko je enormná záťaž pre vaše vlasy a vy by ste to určite nemali ignorovať. Zakomponujte preto do vašej starostlivosti o krásne vlasy aj produkty, ktoré dokážu vašu hrivu chrániť pred tepelnou úpravou a stylingom.

Mohlo by vás zaujímať: Žehlenie a kulmovanie môže byť nebezpečné: Na týchto 7 chýb si dajte pozor, ak vám na vlasoch záleží

Ochrana pred UV žiarením

Parfum na vlasy SACHAJUAN okamžite osviežuje vlasy jemnou vôňou typickou pre všetky vlasové prípravky tejto línie a okrem toho im poskytuje mnoho ďalších užitočných služieb. Výnimočnou vlastnosťou tohto spreja je aj to, že chráni vaše vlasy pred UV žiarením, redukuje statickú elektrinu, hydratuje ich a dodáva im zdravý lesk. Vlasy sa krásne lesknú a sú pripravené na pobyt na slnku i za extrémnejších teplôt.

Termo starostlivosť

Termo starostlivosť proti lámavosti a krehkosti oslabených vlasov v podobe tohto séra je naozajstným zázrakom a my si tento vlasový produkt nevieme vynachváliť. Hĺbková obnova, zjednotenie a uhladenie vlasového vlákna od korienkov až po končeky vlasov patrí k pozitívam tohto produktu a žiarivý lesk považujeme za čerešničku na torte.

Ochrana pred žehlením

Uhladzujúci ochranný sprej, chráni vlasy pred vysokými teplotami a pred vlhkosťou.
Urýchľuje a maximalizuje efekt žehlenia alebo fénovania a zároveň pomáha vlasom uchovať ich hladký vzhľad. Výsledkom sú totálne hladké, lesklé a a zdravo vyzerajúce vlasy.

Ochrana  pri tepelnom stylingu

Ochranný vlasový sprej, ktorý by ste mali používať pred každým tepelným stylingom vašich vlasov sa vyznačuje svojou schopnosťou chrániť a taktiež dodať vlasom unikátny lesk. Tento sprej ochráni štruktúru lasu pred pôsobením vysokých teplôt a chráni pred krepatením. Vlasy sú po použití dokonale uhladené, chránené, žiarivo lesklé a hebké.

Inšpirujte sa: Najlepšie pleťové krémy s ochranným faktorom: Chráňte svoju citlivú pleť pred jarným slnkom!

Zacelenie končekov vlasov

Ochranné uhladzujúci sérum pre všetky typy vlasov dokáže reštrukturovať vlasové vlákna a zanechať v nich žiarivý lesk. Okrem toho, že zaceľuje končeky vlasov, pomáha brániť ich ďalšiemu poškodeniu. Sérum je obohatené o olej z avokáda a marhule a je ideálne ho používať ako ochranu pred teplom a žehlením.

Foto:
Profimedia, Sachajuan (Beauty Secret), Kérastase, TIGI, Matrix, L'Oréal Professionnel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba