Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie pleťové krémy s ochranným faktorom: Chráňte svoju citlivú pleť pred jarným slnkom!

Krása

Starostlivosť o pokožku je dôležitou súčasťou jarných kúr, pretože v tomto období je najviac vystavená poškodeniu a znehodnoteniu. Je dobré preto siahnuť po pleťových denných krémoch s ochranným faktorom, ktoré dokážu bojovať proti prvým jarným lúčom.

S príchodom prvých teplých dní nezabúdajte na najdôležitejšiu vec v súvislosti s vašou každodennou „beauty“ rutinou. Klasický denný pleťový krém by ste v týchto dňoch mali vymeniť za ten s ochranným faktorom. Nemyslíte si, že ochranné krémy pred slnečným žiarením treba používať len v lete, práve naopak! 

Mohlo by vás zaujímať: Večerné parfumy, ktoré si podmania vaše zmysly: Zmeňte svoj stereotyp a vyskúšajte niečo nové

Dotyk zlata

Užívajte si dokonalú pleť s použitím tohto "beauty" zázraku a tešte sa zo zdravej a rozžiarenej pleti. Nielenže vašu pokožku ochránite pred prvými slnečnými lúčmi, ale zároveň ju pripravíte na bezchybný bronzový look. Tento pleťový krém je okrem iného aj proti vráskový, takže pocit hladkej pleti bude čerešničkou na torte.

Bezolejová textúra

Ochranný krém s vysokým faktorom, ktorý ochráni aj najviac citlivú pleť. Určené pre všetky ženy, ktoré trpia začervenaním pokožky či rýchlym spálením pokožky na slnku. S týmto pleťovým krémom bude vaša pleť krásne dýchať a vy sa budete môcť pohybovať na slnku s bezstarostným pocitom.

Bez pocitu mastnoty

Ak trpíte začervenaním pokožky na slnku a patríte k typom žien s mastnejšou pokožkou, tento produkt je pre vás ako stvorený. Pleťový krém s ochranným faktorom, ktorý nezanecháva na vašej pokožke mastný film a je veľmi šetrný aj k citlivej pleti. tento zázrak si obľúbite rovnako ako aj my!

Vysoká ochrana

Vysoká ochrana pleti pred prvými jarnými slnečnými lúčmi. Či už máte vysoký pigment a nechcete sa opáliť ešte viac alebo ste naopak snehulienkou, ktorá sa bojí o svoju porcelánovú pokožku, tento krém je zaručene pre vás. Zázrak s ochranným faktorom 50 pre tú najcitlivejšiu pleť pod slnkom. 

Inšpirujte sa: Chemický peeling na omladnutie pokožky: Ako funguje a kedy ho odborníčka odporúča?

Prvé slnko

Pre všetky porcelánové krásky s blond vlasmi, ktorých prvé slnko okamžite spáli sme objavili pleťový krém s vysokým ochranným faktorom a veľmi zdravým zložením. Spojenie zdravia a krásy bolo pre nás vždy na prvom mieste a preto sme ti tento krém veľmi obľúbili.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus