Odtiene rúžov na pery, ktoré sa nosia jarnú sezónu: Tieto novinky by nemali chýbať vo vašej kozmetickej výbave

Trend rúžov na pery je jasné udaný a my sa z neho nesmierne tešíme. Aktuálne novinky v oblasti sa zhodli v jednom! Táto jar patrí višňovým odtieňom a matným odleskom.

Jarné trendy rúžov na pery udali jasný smer

Jarné trendy rúžov na pery udali jasný smer

Zdroj: Profimedia

Matné rúže si získali svoje prvenstvo a túto jar zažívajú svoj veľký ošiaľ. Nechajte sa inšpirovať najnovšími produktmi kozmetických značiek a vyberte si odtieň, ktorý sa vám páči najviac. Trend na jar 2018 sú najmä višňové odtiene a matné odlesky, ktoré si naozaj obľúbite. Tieto rúžne zaručene musíte vyskúšať ešte pred letnou sezónou!

Prečítajte si aj: Ľahké pleťové krémy, ktoré nezaťažia vašu pokožku: Tieto z nich sme si obľúbili najviac!

Matné pery

Zvodné a príťažlivé pery docielite najmä matným efektom, ktorý pôsobí veľmi rafinovane. Siahnite po višňových odtieňoch s nádychom ružovej a prežite jar v najkrajšej verzii samej seba. S týmto rúžom budete mať pocit, že ste v sebe prebudili dokonalú bohyňu.

Sladký bozk

Vaše pery by mali pôsobiť naozaj nežne a a zvodne, preto siahajte po odtieňoch, ktoré sú jedinečné a pritiahnu pozornosť. V móde sú odtiene malinovej a višňovej, ktorým skrátka nejde odolať. Ak sa chystáte na prvý májový bozk, tento rúž je nato ako stvorený.

Matný lesk na pery

Vo módy sa dostal aj tento matný lesk na pery, ktorý je aktuálnou jarnou novinkou. Rúž na pery vo forme lesku s matňujúcim účinkom je ozajstným zázrakom a vy s ho zamilujete nielen pre jeho krásny odtieň, ale aj pre jeho praktické využitie. 

Dokonalosť

Dokonalý odtieň nájdete s našou pomocou. My sme ostali ohúrené novinkou od L´Oréal Paris, ktorá vyzerá nielen krásne na perách, ale zároveň má štýlový dizajn. Tento trendy rúž by zaručene nemal chýbať vo vašej jarnej kozmetickej výbave.

Inšpirujte sa: Večerné parfumy, ktoré si podmania vaše zmysly: Zmeňte svoj stereotyp a vyskúšajte niečo nové

Keď jeden odtieň nestačí

Novinkou na trhu je aj rúž, ktorý je spojením viacerých odtieňov do jedného. Skvelý nápad, ktorý vám umožňuje nalíčiť si pery stále v inom tóne. Zaobstarajte si túto skvelú "beauty" vychytávku a tešte sa z jej bezchybného výsledku. Jar je skrátka plná prekvapení!

Foto:
Profimedia, Sephora, Dior, Estee Lauder, L'Oréal Paris, NYX Professional
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba