Trendy make-up pod okuliare: Zvýraznite si vaše krásne črty tváre týmito jednoduchými trikmi

Kedysi okuliare predstavovali iba bezvýznamný pomocník na zlepšenie zraku. Dnes, práve naopak, tvoria jeden z najkrajších doplnkov na ženskej tvári.

Aj make up pod okuliare môže byť štýlový

Aj make up pod okuliare môže byť štýlový

Zdroj: instagram.com/romeestrijd

Ochrana vášho zraku je jedna z najdôležitejších vecí, ktorú by ste mali pre svoje zdravie robiť. Preto, ak nie ste už jasnovidky, ktoré majú oči silné ako jastrab, spoľahnite sa na ženský doplnok v podobe okuliarov. V súčasnej dobe si ale naozaj máte z čoho vybrať! Rôzne typy rámov a veľkostí skiel priam lákajú k odlíšeniu sa a výberu tých najzaujímavejších.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria (@inthefrow),

Prečítajte si tiež: Ako nosiť štýlové šiltovky a zanechať si svoju ženskosť? Vieme, ako na to!

Najdôležitejšie je cítiť sa s nimi dobre

Byť stotožnená so svojimi okuliarmi je obrovský úspech. Každé ráno po zobudení by mali byť doplnkom, na ktorý sa budete tešiť. Nie je až tak dôležité, aké sú súčasné trendy, skôr treba brať ohľad na typ svojej tváre. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Amelia Liana (@amelialiana),

Môžu byť doplnkom, ktorý osvieži vašu tvár

Ak máte výrazné črty, zvoľte jemnejšie rámy a nechajte tak vystúpiť svoju prirodzenosť. Na opačnej strane si však okuliarmi môžete vytvoriť aj krásne kontrastné kontúry tváre. Malé oči krásne zväčšíte veľkými, ale jemnejšími sklami. Svoje výrazné pery viete podčiarknuť hrubými sklami a byť tak nezabudnuteľnou.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria (@inthefrow),

Mnohé si však lámu hlavu nad tým, ako zakomponovať pod okuliare ten pravý make-up. Najdôležitejšia rada však príde hneď na začiatok: vždy voľte make-up podľa typu rámikov. Ak sú príliš hrubé a výrazné, stavte na jemnejšie črty make upu. Zvýraznite si kontúru tváre pomocou kontúrovacej palety a zabudnite na kúsok rozjasňovača, ktorý prežiari vašu tvár.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Ak sa chystáte na večernú udalosť a nosíte okuliare, určite použite výrazný rúž. Pery sa stanú tým dominantným a okuliare na očiach iba krásne dokreslia celý efekt. Výrazné farby môžete ladiť podľa farby rámov. K čiernej sa skvelo hodí výrazná červená pre vytvorenie dramatického looku. Svoje oči potom nemusíte kontúrovať linkou, rám sa postará o tento efekt. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria (@inthefrow),

Mohlo by vás zaujímať: Horúce trendy plaviek na letnú sezónu 2018: Zistili sme, čo sa nosí a čo je definitívne out!

K hnedej farbe rámov pasujú aj jemné tóny. Od ružovej až po oranžovú, vždy ich voľte podľa výberu oblečenia. Najdôležitejšie je však cítiť sa sebavedomo. Dôraz na okuliare docielite ak necháte svoje pery v neutrálnych tónoch. Nude odtiene budú skvelo ladiť aj s farebnými obrúčkami okuliarov. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria (@inthefrow),

Foto:
instagram.com/romeestrijd,instagram.com/gigihadid, instagram.com/adrianalima, instagram.com/amelialiana,
Zdroj:
PC

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba