Presunúť na hlavný obsah

Modrá linka na očiach ako jarný trend: Naučíme vás, ako si urobiť linku v tomto krásnom odtieni

Krása

Modrá je dobrá. To si povedali poprední vizážisti a na prehliadkovom móle tento jarný trend doslova zažiaril. Týmto farbám podľahnete!

Odvážny trend, ktorý z vás vyčaruje celkom inú bytosť. Modrá sa na paletke odtieňov objavuje čoraz častejšie a necháva priestor na jedinečný makeup. Počas milánskeho týždňa módy odprezentoval modrú v lookoch Marni. Kolekcia jar/leto 2018 bola v kontraste práve s odvážnym líčením a sebavedomím ženy. Yves Saint Laurent stavil vo svojich odtieňoch na pop illusion. Futuristicky koncipovaný makeup láka najmä odvážne duše. Nechajte sa unášať farbami modrej a vytvorte si vzhľad, ktorý vám prinesie do života nový rozmer.

Sledujte: VIDEO: Trend roka 2018 je Ultra Violet: Naučíme vás nalíčiť sa v tomto krásnom odtieni!

Najodvážnejšia paleta tejto jari

Pop art či pop jas sa zmocnil tohtoročnej jarnej sezóny. Výrazné modré očné linky a očné tiene znázorňujú odvahu a nebojácnosť. Živé farby nechajú vyniknúť emócie a nastáva čas zvodných hier a experimentovania. 

Očná linka ako od profesionála

Podkladová báza alebo priehľadný prášok je pri vytváraní linky na oči nevyhnutnosťou. Vyčistíte tak viečko a pripravíte ho na farbu v podobe linky. Najjednoduchším spôsobom, ako si urobiť očnú linku je nakresliť si bodky. Špičky šípok alebo linka by mala smerovať nahor. Je dôležité, aby šípky boli v súlade s vašim obrysom rias.

Inšpirujte sa: Štýlové trendy v manikúre pre jarnú sezónu 2018: Zaujmite farebnými lakmi na nechty!

Kreativite sa medze nekladú. Ak chcete, môžete využiť svetlejší odtieň modrej a naniesť ho nad čiernu linku. Rovnako môžete využiť aj paletku odtieňov modrej. Modré tiene hlásia comeback už túto sezónu a je len na nás, či im dáme šancu. 

Vyhýbajte sa výraznému líčeniu v oblasti úst. Neodporúčame tiež používať hrubé nánosy maskary. Líčenie by malo byť jemné, prirodzené s akcentom výsostne na oči. Bude úplne postačujúce, ak zvolíte balzám v telovom alebo ružovkastom odtieni.

- Najčítanejšie -