Presunúť na hlavný obsah

Štýlové trendy v manikúre pre jarnú sezónu 2018: Zaujmite farebnými lakmi na nechty!

Krása

Aktuálne trendy pre sezónu jar 2018 sa neorientujú len v oblasti módy a outfitov. Novinky sme zaznamenali aj vo svete krásy, kde sme sa okrem lookov zamerali aj na detaily. Prinášame vám najhorúcejšie trendy z oblasti manikúry!

Jarné obdobie je spájané so žiarivými farbami a teplými tónmi. Inak tomu nie je ani v prípade trendov vo sfére lakov na nechty. Práve tie sa vyznačujú svojou výraznosťou a odlišnosťou. Pozrite sa, čo sa nosí túto sezónu a choďte s modernou dobou. Veď čo môže byť krajšie, ako žena s dokonale upravenou manikúrou?

Prečítajte si aj: Jarné typy účesov, v ktorých budete vyzerať okúzľujúco: Zmeňte svoj stereotyp a nechajte sa inšpirovať

Odvážne a predsa jemné

Jarné trendy v manikúre sa točia okolo kvetinových vzorov a žiarivých farieb, keďže toto ročné obdobie je typické pre tieto motívy a odtiene. Nás zaujali odvážne ornamenty vytvorené lakom na nechty, ktoré sa môžu zdať extravagantné, no výsledný efekt pôsobí veľmi jemne a nenásilne.

Neprehliadnuteľná ružová

Na módnych prehliadkach sme zachytili aj detaily, ktoré sa okamžite stali horúcimi novinkami pre aktuálnu jarnú sezónu. Jedným z týchto trendov sú ružové laky na nechty vo výraznom odtieni. Ak ich skombinujete s podobným líčením, budete naozaj neprehliadnuteľné! Čo hovoríte na túto "Barbie" farbu?

Zlatisté odlesky

Pri kombinovaní dvoch alebo viacerých farieb by ste mali myslieť na ich kompatibilitu a výsledný efekt. Nám sa zapáčilo spojenie belasej modrej so zlatistými odleskami, ktoré spoločne vytvárajú naozaj netradičnú kombináciu. Inšpirujte sa touto okázalou manikúrou a buďte jedinečné.

Žiarivá oranžová

Farba tejto sezóny, ktorá by zaručene nesmela chýbať ani v najnovších trendoch lakov pre jar 2018. Táto výrazná farba sa hodí všetkým typom žien, bez ohľadu na tón pleti či farbu vlasov. Navyše ju môžete kombinovať k svetlým aj tmavým odtieňom, takže sa nemusíte obávať výberom outfitov.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Trend roka 2018 je Ultra Violet: Naučíme vás nalíčiť sa v tomto krásnom odtieni!

Bordovo červená

Netradičný odtieň pre jarné obdobie si však našiel svoje miesto aj tejto sezóne a my sme si ho zamilovali. Módne prehliadky pre jar 2018 sa niesli aj v tomto temnom štýle a vy sa teraz môžete inšpirovať tiež. Na scénu prichádza krvavo červený lak na nechty, ktorý pripomína ságu upírov. 

Náš tip: Keď chcete dosiahnuť dlhšiu trvácnosť farby laku a to, aby vám vydržal tmavý pigment na nechtoch čo najdlhšie, použite tento nadlak. Orly Glosser (predáva Xoxo Body&Mind) zabezpečí vysokú kvalitu lesku.

- Najčítanejšie -