VIDEO: Trend roka 2018 je Ultra Violet: Naučíme vás nalíčiť sa v tomto krásnom odtieni!

Odborníci v oblasti módy a krásy udali jasné tohtoročné trendy, medzi ktorými sa objavila ultra fialová farba. Tú môžete využiť nielen v oblasti štýlových outfitov, ale aj v prekrásnom líčení, ktoré pristane všetkým typom žien.

Ultra fialové líčenie pre všetky moderné ženy, ktoré chcú zažiariť

Ultra fialové líčenie pre všetky moderné ženy, ktoré chcú zažiariť

Zdroj: Profimedia

Najnovší trend v oblasti líčenia nám predstavila make-up artistka a beauty blogerka Simona Pokorná, ktorá pár šikovnými ťahmi štetcom vykúzlila modelke naozaj sexi a trendy look. Inšpirujte sa týmto okúzľujúcim líčením a vytvorte si ho aj vy v pohodlí domova. Ak budete postupovať podľa jednotlivých krokov na videu, výsledný look sa vám zaručene podarí. Vyskúšate to?

FEMINITY TV: Zvodné líčenie podľa talentovanej vizážistky s použitím farby roka 2018 Ultra Violet

Prečítajte si aj: Farba roka 2018 je Ultra Violet: Nahliadnite do toho, čo sa bude nosiť nasledujúce obdobie

Ultra Violet

Šikovná make-up artistka Simona nám v úvode predstavila, aký typ líčenia zvolila. „Zvolila som také denné jemnejšie líčenie a použila som trend tohto roka 2018, čo je vlastne fialová. Je to jemné, ale dá sa aj pritvrdiť, ak teda niekto chce výraznejšie na večer,“ priblížila pre Feminity.

Jednoduché kroky

Zaujímalo nás, v akých krokoch prebieha toto trendy líčenie. „Začala som jemným telovým prechodovým tieňom, ktorý som naniesla do záhybu oka a do vonkajšieho kútika. Potom som začala vrstviť fialovú, od najsvetlejšej na celom viečku a potom som zobrala tmavšiu, ktorú som naniesla pri mihalniciach. Vytieňovala som to dostratena smerom nahor,“ vysvetlila bližšie.

Líčenie pre všetky typy žien

Talentovaná make-up artistka Simona nám taktiež vysvetlila, že tento typ líčenia si môže dovoliť každá z vás. „Ja si myslím, že fialovú môže nosiť úplne každá žena. Či už je blondínka alebo má hnedé vlasy a v podstate je jedno, akú ma farbu očí, pretože fialová je veľmi univerzálna farba a hodí sa podľa mňa každému,“ dodala s úsmevom.

Inšpirujte sa: Romantické idey na valentínsky make-up: Týmito lookmi zaručene očaríte svojho partnera

Do práce aj na rande

Neviete, kam by ste sa nalíčili v trendy farbe roka 2018? „Práve to líčenie, čo má naša modelka je vhodné aj do práce, ak má teda žena tú odvahu alebo napríklad na rande. To čo, mám dnes na sebe ja , tak je vhodné určite na nejaký večierok alebo párty,“ prezradila na záver.

Foto:
Profimedia, Dior, Gosh Copenhagen, L´Oréal Paris, Lindex Beauty, H&M Beauty, instagram.com/behindtheglitters, Vlado Anjel Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba