Presunúť na hlavný obsah

Ukradnite závan letného štýlu zo šatníka topmodelky: Emily Ratajkowski vám ukáže, ako byť sexi

Zahraničné celebrity

Krásna modelka Emily Ratajkowski má svojský štýl odievania. Nie je ani elegantný, ani športový, má v sebe nádych rebélie a závan čerstvého vzduchu, pretože je vždy nad mieru štýlová.

Posledné augustové dni strávte jednoznačne v týchto kúskoch. Štýl Emily Ratajkowski osvieži váš šatník a prinúti vás obliecť si aj extravagantnejšie oblečenie. Neváhajte a vychutnajte si lúče slnka na plno. Svoju topmodelkovskú garderóbu totiž môžete mať ihneď!

Mohlo by vás zaujímať: Zvedavá dcéra Kim Kardashian: Na otázku, prečo je jej mama slávna, jej dala takúto (ne)predvídateľnú odpoveď

Top a lá pásik

Zahviezdite hneď na začiatku. Pohodlný top, ktorý nie je ani tričkom, ani podprsenkou sa môže stať skvelým variabilným kúskom vo vašom šatníku. Skúste ho nosiť ako Emily s nohavicami, ale krásne vynikne aj pri romantickej sukni a vytvorí pekný kontrast.

Biely overal

Že by ste si nevedeli na sebe predstaviť toľko bielej? Ale to je iba výhovorka! Tak ako každý rok nesmú v ženskom šatníku chýbať biele letné šaty, tak by nemal ani takýto pohodový overal. Skúšajte kúsky, ktoré majú rozšírené nohavice a vy sa budete cítiť neustále v pohodlí.

Priehľadné materiály

Kedy inokedy ukázať svoju postavu cez priehľadnú látku, ak nie v lete! Posledné závany tepla preto strávte v takomto modely. Môže byť rôzne vzorovaný ale aj jednofarebný, dôležitá je jeho ľahkosť a priepustnosť, ktorú si leto samo o sebe žiada.

Jedine červené

Hľadáte vhodné šaty na letnú párty? Na rozlúčku s letom, jeho oslavu, či zabávanie sa do skorého rána, voľte jednoduchú ale za to nezabudnuteľnú červenú. Táto vášnivá farba je stelesnením všetkého, čo letné obdobie ponúka. Vychutnajte si ju preto naplno.

Padnuté plecia sú hot!

Keď narazíte vo výpredajoch na dokonalé letné šaty, určite ich tam nenechajte ležať! Nás však zaujal kúsok, ktorý Emily veľmi pristane. Padnuté plecia sú počas leta viac sexi ako kedykoľvek predtým! Vynikne vaša opálená pokožka a krásne zvýraznia kľúčne kosti.

Crop top s nápisom

Prečo nenosiť na svojej hrudi svoju obľúbenú značku? Pri Emiliinej váhe veľmi pochybujeme, či je fanúšičkou práve sladených nápojov, ale toto rozhodnutie je čisto na nej. Vám odporúčame vyberať brandy, s ktorými ste stotožnená a máte záujem o ich nevedomú propagáciu.

Prečítajte si tiež: Cindy Crawford po rokoch priznala, prečo stroskotalo jej manželstvo s Richardom Gereom

Návrat ku kaki farbe

Malým náznakom prichádzajúcej jesene je v šatníku modelky Emily Ratajkowski rozhodne výber kaki farby. Priblížite sa ním k prírode a jednoznačne zanecháte správny dojem. Nebojte sa ju nosiť aj na šatách či sukniach. Tento trend si ešte zamilujete!

- Najčítanejšie -