Presunúť na hlavný obsah

Kúsok letnej pohody pre vaše vlasy: Štýlové letné látkové čelenky vám budú najlepším spoločníkom na pláž

Móda

Či ich máte krátke, alebo dlhé, farbené, alebo prirodzené, vždy to sú vaše milované vlasy. V lete vám však vedia narobiť hneď niekoľko nepríjemností. Koľkým z vás napadlo, aké úžasné by bolo ich počas letných dní proste nemať? S úpravou vám práve počas horúčav pomôžu štýlové šatky.

Jemný mix vzorov

Sviežosť svojmu plážovému outfitu môžete dodať práve hravou šatkou, ktorá dokáže poriadne premiešať karty. K jednofarebným plavkám skúste experimentovať s tohto ročnou must have novinkou- mixom vzorom. Šatku môžete previazať okolo hlavy, ako čelenku, ale aj ako jemnú ozdobu svojich vlasov.

Prečítajte si tiež: Manuál balenia na dovolenku: Týchto 5 kúskov vám bude stačiť na dokonalé outfity počas celého týždňa

S veľkou mašľou

Výrazný kúsok si zabezpečíte práve ak on sám má na sebe nejaký jedinečný doplnok. Látková zamatová čelenka s mašľou si vás získa na prvý pohľad. Môžete ňou zopnúť svoje vlasy, aby nepadali do tváre a užiť si tak deň plný zábavy.

Statement piece

Výrazný kúsok rozprúdi krv a červená vám dodá vášeň. Takáto čelenka je nielen praktická, ale aj veľmi štýlová záležitosť, na ktorú sa môžete počas svojej dovolenky naplno spoľahnúť. Pribaľte si ju na pláž každý deň a máte vyhraté.

Aby ladila k plavkám

Látková šatka nemusí byť iba štýlová záležitosť. Ak vám už lezú na nervy neustále mokré vlasy, ktoré sa na slnku dlho sušia, vypnite si vlasy práve za pomoci tohto kúsku. Nemusíte sa báť o svoju vizáž, dokonalosť vám zaručí kamarátka čelenka.

Mohlo by vás zaujímať: Pozerajte sa na svet cez farebné sklíčka: Tieto trendové okuliare si v lete získajú vaše srdce!

Divoška vo vás

Tón v tóne môžete ladiť aj svoje doplnky. K plavkám s animal vzorom sa hodí práve kúsok, ktorý z vás spraví tú pravú divošku a podrobí si za vás celú pláž. Jednoducho sa nasadzujúci kúsok môže zakryť aj vrch vašej hlavy a pomôcť vám proti úpalu.

- Najčítanejšie -