Presunúť na hlavný obsah

Priehľadné materiály spôsobili letný boom: Ukážte kúsok svojho tela, ale držte sa týchto pravidiel

Móda

Letné dni si žiadajú extra dávku zábavy a potešenia. Inak tomu nie je ani v oblasti módy. Svoje outfity si vyberajte práve na základe svojej radostnej nálady a skúšajte sa pohrať aj s plastom či priehľadnou látkou.

Mnohé dizajnérske kolekcie na sezónu leta 2018, prišli práve s nápadom ukázania svojej postavy, či niektorej časti tela. Priehľadný plast dokáže zaujať, pobúriť, ale aj vyzdvihnúť partie tela, na ktoré chcete upozorniť. Buďte v lete nezastaviteľná a vyskúšajte rafinovanosť a detskú hravosť, ktorú priehľadný materiál v sebe ukrýva.

Mohlo by vás zaujímať: Letná móda ako keby ste práve vstali z postele: Tieto kúsky vám zabezpečia neviazaný look

Netradičná pokrývka hlavy

Módny dom Dior sa v lete pohrá s vašimi vlasmi. Uhladí ich do dokonale hladkého účesu a zadrží pomocou štýlové šiltu, ktorému nebudete vedieť odolať. Takáto novinka je vhodná na bežné nosenie a počas slnečných dní vám skvelo ochráni aj váš zrak. Môžete sa spoľahnúť na jedinečnosť a pocit luxusu, ktorý vám takýto šilt prinesie.

Pocit pohodlia pre svoje nohy

Neskrývajte svoju pedikúru a svoje jemné chodidlá. Doprajte im prechádzku ako po červenom koberci, v niektorom z priehľadných modelov. Tieto kúsky sú veľmi praktické a ľahko sa prispôsobia ktorémukoľvek z vašich lookov.

Dokonalá hravá letná sukňa

Ak máte chuť experimentovať, teraz je ten správny čas. Vytiahnite zo šatníka svoju dokonalú letnú sukňu a nechajte v nej zažiariť svoje sexi pozadie. Priehľadný materiál vám zaručí množstvo pohľadov, avšak nenechajte sa nimi odradiť. Dodajte si sebavedomie a podobný priehľadný kúsok vyskúšajte aspoň na prechádzky popri pláži. 

Na letné búrky ako stvorený

Sezóna festivalov je v plnom prúde. Tieto dni sa samozrejme nezaobídu bez kvalitného pršiplášťa. Tým nudným kúskom z gumy však odzvonilo. Nahradil ich štýlový plast, ktorý vám vydrží nejednu sezónu. Takúto bundičku môžete kombinovať k čomukoľvek a vždy tak ukázať aj kúsok zo svojho outfitu, ktorý sa skrýva pod ňou. 

Prečítajte si tiež: Nemixujte vzory, urobte pravý opak: Štýlové komplety ovládnu váš letný šatník

Prinúti vás k organizácii

Našli sme pre vás dokonalú letnú kabelku, vďaka ktorej máte poriadok vo svojich veciach zaručený. Priehľadné kúsky vás podvedome prinútia k organizácii a zabezpečia vám štýl ako žiadny iný. Túto sezónu ich noste naozaj k čomukoľvek! Menšie kúsky zaujmú svojou elegantnosťou, tie väčšie zase praktickosťou.

- Najčítanejšie -