Presunúť na hlavný obsah

Biele šaty sú trendom leta: Pomocou týchto doplnkov ich doladíte do množstva štýlov

Móda

Biele šaty by nemali chýbať počas letných dní v šatníku ani jednej z nás. Nielenže v nich nie je teplo, sú praktické, pretože ich iba jednoducho hodíte na seba, ale dajú sa modelovať presne podľa vášho štýlu.

Hľadáte dokonalé šaty na toto leto? Určite vyskúšajte bielu. Nie je vôbec tak nepraktická ako sa o nej hovorí. Biela nevybledne, takže aj keď ju budete pravidelne prať, nestratí svoj pôvab. Veľkou výhodou dobre padnúcich bielych šiat je aj ich variabilnosť. Môžete v nich byť kýmkoľvek. Stačí, ak použijete doplnky, ktoré zamiešajú celý outfit.

Prečítajte si tiež: Večerné outfity v štýle 80. rokov: Týmto sexi kúskom neodolá skrátka nik!

Elegantná dáma

Vaše biele šaty môžete použiť aj na akúkoľvek dôležitú príležitosť. V tom prípade stačí, ak sa budete držať bielej schémy. K šatám pridajte ľahké sako a nezabudnite na elegantné doplnky. Malá kabelka v tmavých farbách je veľkým plusom, ktorý outfit opticky rozbije a dodá mú jedinečnosť. Takúto farebnosť voľte na oslavy, letné párty, v bielej sa však vyhnite svadbám. 

Ako na jazdu v kabriolete

Trendom tohto leta sú jednoznačne šatky do vlasov. Nájdete ich v obchodoch v množstve farieb a veľkostí. Dajú sa nosiť ako dokonalý doplnok, ktorý zviaže vaše vlasy a nenechá ich neposlušne rozlietané ani počas letného večera. Biele šaty a šatka vo vlasoch z vás spravia dámu ako z filmu, ktorá už len čaká na jazdu kabrioletom. 

Pozrite sa na svet z mladíckej strany

Farebnosť sveta je rozmanitá a k bielej sa predsa hodí úplne všetko. Nemusíte sa však na svet už pozerať iba romanticky cez ružové okuliare. K šatám skúste aj žltú či fialovú ochranu očí. Trendové plastové priehľadné okuliare z vás spravia hviezdu a váš svet bude opäť farebnejší. 

Letná víla - zlatá a opálená pokožka sú nerozlučné duo!

Ako dosiahnuť tú najlepšiu letnú kombináciu? Spojte svoje opálenie, biele šaty a zlaté doplnky. Tie budú na vašej pokožke žiariť a dodajú jej lesk a jas. Biele šaty obohatíte o kúsok luxusu práve za pomoci veľkých náhrdelníkov či masívnych náramkov. 

Mohlo by vás zaujímať: Uviažte si košeľu do trendy uzlíka: To, čo bolo donedávna OUT, sa opäť dostáva do módy

Western rebelka s čižmičkami

Možno je to na prvý pohľad netypické kombo, avšak v Amerike je trend čižiem a letných šiat veľkým hitom. Počas chladnejších večerov vám v nich nebude teplo a čo viac, vytvoríte si tak look western krásky, ktorá hľadá kúsok odviazanosti aj pri svojom obliekaní.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus