Toto sú najštýlovejšie okuliare sezóny, ktoré sa nosia k outfitu do práce: Inšpirujte sa!

O svoj zrak sa treba v lete poriadne starať. Nespravte si však v práci faux pas a vyberajte si elegantnejšie typy slnečných okuliarov, ktoré sú toto leto veľmi populárne. Zostavili sme pre vás rebríček tých najlepších.

Aj okuliare do práve si môžete vyberať štýlovo. Poradíme vám, ako na to

Aj okuliare do práve si môžete vyberať štýlovo. Poradíme vám, ako na to

Zdroj: Profimedia

Pri výbere typu a veľkosti slnečných okuliarov sa vždy rieši ich veľkosť či typ našej hlavy. Napadlo vás však niekedy vyberať si tie pravé aj podľa situácie, v ktorej sa nachádzate? Do pracovného prostredia viete v súčasnosti smelo zaradiť aj módne trendy, avšak stále pracujte s týmto doplnkom s rozumom. Chcete si predsa vybojovať povýšenie a tie módny trapas.

Prečítajte si tiež: Štýlové letné sandále, ktoré sa budú nosiť sezónu 2018: Inšpirujte sa touto trendy obuvou

Štýlová a zvodná v čiernej

Najtypickejším párom okuliarov, ktoré by vám určite nemali chýbať medzi doplnkami, sú práve čierne s jemne mačacím tvarom. V súčasnosti samozrejme letí menšia verzia klasiky, ktorú nosila ešte Audrey Hepburn. Takýmto štýlom nemôžete nič pokaziť. Naopak, ak si zaobstaráte malé čierne okuliare, budú mať medzi ochrancami očí rovnaké postavenie ako malé čierne medzi šatami.

Biely plast s nádychom rebélie

Ak máte chuť na tú správnu dávku odviazanosti, neváhajte omladiť svoje oči. Biele plastové rámy vám zabezpečia ten pravý mladícky look, avšak ich tvar ponesie celý outfit v medziach vážnosti. Takýto typ sa skvelo hodí aj na malé osvieženie čierneho outfitu, či ako pôsobivý doplnok k bežnému pracovnému odevu.

Neváhajte vystúpiť zo svojej komfortnej zóny

Ak sa jedného dňa rozhodne vyhrať so svojimi okuliarmi, urobte to práve za pomoci takéhoto kúsku. Červená je veľmi pozitívna farba, vďaka ktorej bude vaša tvár priam žiariť. Zaujať môžete aj zrezaným tvarom, ale v bussines štýle nikdy nevkročíte vedľa, ak stavíte na klasiku. 

S tradične netradičným tvarom

Mesiac lásky je za nami, avšak náladu naplnenú srdiečkami si môžete pri sebe nosiť neustále. Prečo by ste aj do bussines looku nemohli zakomponovať ľahké srdiečka? Ak ich necháte v neutrálnych farbách, získajú si vaše okolie na plnej čiare.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové letné šaty, ktoré nás zaujali na prvý pohľad: Tieto budete chcieť mať vo svojom šatníku

Červené sklá doladia jednoduchosť

Jednoznačne štýlové sú malé okrúhle sklá, ktoré perfektne splnia svoju kryciu funkciu. V prípade tohto typu si môžete vybrať naozaj z veľkého množstvo typov rámov či farebných variácií. Zaujať vedia aj priehľadné či plastové prvky, ktoré osviežia každý office look. 

Stavte na pravý bussines look

Štýlový outfit nechcete pokaziť niečím, čo už nemá grády. Práve preto je vhodne užívať si aj nestarnúci klasiku vo farebnosti. Hnedá je menej výrazná ako čierna, a aj vďaka tomu sa skvelo hodí práve do práce. Zaujať však môžete netradičným tvarom, či zakomponovaním výrazných kovových rámov. 

Foto:
Profimedia, Zara, H&M, Andy Wolf, Mango, Valentino, Matsuda (Žilka Optik Studio)
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba