Presunúť na hlavný obsah

V Let's Dance prekonáva samú seba a stíha aj seriály: Anna Jakab Rakovská to zvláda aj popri dvoch malých deťoch

Slovenské celebrity

Anna Jakab Rakovská žiari kdekoľvek sa objaví. Talentovaná herečka má na konte veľa uspešných projektov a aktuálne skutočne hviezdi v tanečnom projekte Let's Dance. Kde berie táto krásna, dvojnásobná mama energiu?

Naučila sa žiť v prítomnom okamihu

Nádherná Slovenka, mimoriadne talentovaná herečka a šťastná dvojnásobná mama s akčnou dušou. Aj to je Anna Jakab Rakovská. Známa kráska má na svojom konte účinkovanie v mnohých obľúbených televíznych seriáloch. Pamätať si ju môžete z Oteckov, Dunaja, stále hviezdi v Nemocnici a fanúšikov si v maximálnej možnej miere, získala vďaka deviatej sérii show Let's Dance.

Prečítajte si: Ako bývajú známe Slovenky: Domov je miesto, kde nachádzam pokoj a bezpečie, nahliadnite s nami do bytu Daniely Vojtasovej

Práve v tanečnej súťaži aktuálne absolútne žiari a prekonáva samú seba. To, čo na parkete predvádza je dychberúce a vidieť, že tanec ju baví. Už v 4 rokoch chodila na tanečnú, kde získala základy, no neskôr sa jej život uberal viac smerom k divadlu. To je jej srdcovkou dodnes. 

 

V súkromí je dvojnásobou mamou. S manželom, hercom Róbertom Jakabom, majú dcérku Agnes a syna Ondreja. Takže keď momentálne nie je na tanečných tréningoch, či javisku, venuje sa naplno rodine. Mnohí sa čudujú tomu, kde berie energiu a ako sa to dá celé zvládať. Ona sama však tvrdí, že sa naučila žiť v prítomnom okamihu. Keď tancuje, tancuje, keď je doma venuje sa maximálne deťom a keď hrá, je tomu úplne oddaná.

Neprehliadnite: VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová zo zákulisia Let's Dance: Nikdy som netancovala, učila som sa všetko nanovo

Základom je teda nájsť balance a vnútorný pokoj. Potom ide všetko, na čo si spomeniete oveľa ľahšie. Životný optimizmus jej rozhodne nechýba!