Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová zo zákulisia Let's Dance: Nikdy som netancovala, učila som sa všetko nanovo

Slovenské celebrity

Topmodelka z agentúry Elite Bratislava Michaela Kocianová bude v novej sérii najúspešnejšej tanečnej show Let's Dance tancovať po boku Adama Csabu. V rozhovore prezradili, ako vyzerajú prípravy na premiérový tanečný večer.

Štartuje nová séria najúspešnejšej tanečnej show Let's Dance, v ktorej sa predstaví jedenásť tanečných párov. Medzi nimi zahviezdi tento rok aj úspešná topmodelka Michaela Kocianová, ktorá  prijala výzvu a hoci nikdy predtým netancovala, rozhodla sa ísť s kožou na trh: „Ja som nikdy netancovala, učila som sa všetko nanovo,“ prezradila Michaela, ktorá sa od študentských čias venovala profesionálne modelingu a práci v zahraničí, prečo aj „nestihla“ venček. 

Prečítajte si: Veľkolepá tanečná show Let's Dance 2024 sa blíži: Spoznáte tanečníkov, porotu a moderátorov v dobových kostýmoch?

 

 

Zo zákulisia príprav na tanečný večer

Michaela tvorí tanečný pár s Adamom Csabom, ktorý ju uvádza do tohto nádherného elegantného športu, akým tanec jednoznačne je. Hoci Michaela má dlhoročné skúsenosti s predvádzaním pred objektívom a kamerou, toto je niečo iné a prezradila, čo bolo pre ňu najnáročnejšie: „Najnáročnejšie je jednoznačne zapamätať si kroky. Okrem toho, keď sme sa učili základy latiny, tak tým, že my modelky stojíme v záklone a naopak, tanečníci stoja trošku v predklone, musela som sa to učiť nanovo,“ porozprávala nám s úsmevom na tvári a dodala: „Nerotovala mi panva. Modelky chodia bez toho, aby sa hýbala, takže ja som sa musela znova naučiť.“

Neprehliadnite: Tanečná horúčka Let's Dance 2024 a celebrity v historickom šate: Kto sa stane kráľovnou a kráľom tanečného parketu?

Michaela trávi veľa času na Slovensku, kde sa venuje charite, tancu i modelingu

Topmodelka, ktorá je tiež spoluzakladateľkou OZ Vetulus, kde sa venuje rozvoju seniorov, trávi posledné mesiace veľa času práve na Slovensku, kde ju čaká okrem tanca aj množstvo ďalších povinností. „Za dva týždne nám vychádza Liga pre seniorov, naša prvá informačná platforma, čo je pilotný projekt pre Nitriansky kraj a taktiež sociálna kampaň Hovorme spolu,“ objasnila nám.  Okrem toho ju koncom apríla čakajú aj castingy Schwarzkopf Elite Model Look. Na záver dodala: „Snažím sa čo najlepšie zmanažovať si čas, každá hodina mi je cenná.“