Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle si myslí, že princ Harry urobí veľkú chybu, keď chce osloviť svojho brata: Má na to svoje dôvody

Zahraničné celebrity

Princ Harry vraj chce osloviť svojho brata, princa Williama a švagrinú, princeznú Kate. Meghan Markle si myslí, že jej manžel robí chybu a znova sa zraní ako už predtým. Má na to svoje dôvody a na Williama sa vraj stále hnevá kvôli tomuto.

Návšteva Londýna aj rodiny už v máji 

Zdroj pre magazín Marie Claire prezradil, že Meghan Markle sa obáva ohlásenej túžby princa Harryho osloviť princa Williama a jeho švagrinú, princeznú Kate. Vojvoda zo Sussexu navštívi Spojené kráľovstvo už v máji, aby oslávil 10-ročné výročie svojich milovaných hier Invictus Games, a údajne má v pláne vidieť aj svojho otca, kráľa Charlesa III

Mohlo by vás zaujímať: Meghan Markle chce najnovšie preraziť v biznise všetkého: Jej vízia je vraj mimoriadne presvedčivá

Znova chce stavať mosty 

No pohráva sa aj s myšlienkou, že by opäť oslovil aj brata, princa Williama s Kate počas tejto návštevy Londýna. Ako všetci vieme, snaha o stretnutie tu bola aj počas návštevy jeho chorého otca, keď sa dozvedel, že má rakovinu. William mal však svoje starosti, ktoré sú nám teraz známe a o stretnutie s bratom, ktorý opustil kráľovskú rodinu, nestál. No zdroj tvrdí, že pravdepodobne šok z diagnózy rakoviny Kate, ktorú odhalila verejnosti len nedávno, Harryho  zrejme veľmi zasiahol, takže chce znova  stavať mosty, ako sa hovorí. 

Čítajte tiež: Meghan Markle môže zohrať hlavnú rolu v ukončení dlhoročného sporu princa Williama a Harryho: Ako sa však spor skončí?

Nahnevaná, že sa neospravedlnil 

„Meghan vie, že čelí prehratej bitke, keď príde na to, aby Harry oslovil Kate a Williama, aby sa pokúsili vyriešiť ich nezhody. Myslí si, že robí veľkú chybu. Očividne cíti sympatie ku Kate a k tomu, čo prežíva, ale v jej mysli to nič nemení,“ opisuje Meghanine obavy a názor na celý spor jej manžela s kráľovskou rodinou. No podľa magazínu Insider je vraj Meghan stále nahnevaná na svojho švagra Williama, že sa Harrymu nikdy neospravedlnil za to, čo musela Meghan podstupovať v kráľovskej rodine. 

Neprehliadnite: Meghan Markle prehovorila o Harrym: Je to praktický otec, najmä, keď sa stanete čerstvou matkou

Williamovi sa vraj nedá veriť  

„Ale hlboko vo vnútri vie, že Harry chce vzťah napraviť a správy o Kate ho prinútili viac sa o to pokúsiť. No tiež si  myslí, že Harry je naivný a že Williamovi stále nemôže dôverovať. Cíti, že William dal jasne najavo, že nechce zmierenie a nevyvinul žiadne úsilie, mohol si celkom ľahko nájsť čas na Harryho, keď bol v Spojenom kráľovstve naposledy. Toto nie je všetko na Harrym, ale vzhľadom na súčasnú situáciu nie je možné, aby mu William ponúkol svoju otvorenú náruč. Meghan jednoducho nechce vidieť, ako ho to znova zraní, pretože mu trvalo roky, kým sa konečne cez to dostal,“ dodáva zdroj na záver. 

Myslíte si aj vy, že princ William o zmierenie so svojím bratom, princom Harrym, už viac nestojí?

spolu hlasovalo 674 ľudí

Áno
474
Nie
200