Presunúť na hlavný obsah

Princ Harry má dosť materiálu aj na dve knihy: Kráľovská rodina sa obáva jeho aj Meghan, čo môžu napísať

Zahraničné celebrity

Buckinghamský palác sa obáva napísania ďalších memoárov princa Harryho po knihe Spare, Náhradník. Sám Harry prezradil, že materiálu má aj na dve knihy. No nemusel by to byť len princ, ale aj jeho manželka, Meghan Markle, ktorá by mohla prekvapiť vlastnou spomienkovou knihou.

Kniha, ktorá zasiahla kráľovskú rodinu 

Nie je žiadnym tajomstvom, že kniha princa Harryho, Spare, vyvolala skutočne búrlivé diskusie. Zasiahla predovšetkým kráľovskú rodinu, ktorá má kvôli tomu na princa Harryho dodnes ťažké srdce. Buckinghamský palác sa však stále obáva, že by mohol princ prísť aj s pokračovaním svojej spomienkovej knihy. Ako sám svojho času priznal, materiálu na písanie má aj na dve knihy.

Mohlo by vás zaujímať: Zakorenená rivalita medzi bratmi s modrou krvou: Prečo William ako dieťa žiarlil na Harryho, keď trón odmala patril Williamovi?

Palác sa neobáva len princa Harryho 

Magazín Marie Claire informuje, že britský novinár Robert Hardmann, ktorý je zase autorom knihy The Making of a King: King Charles III and the Modern Monarchy, v nej hovorí o týchto obavách kráľovskej rodiny. Píše, že nielenže sa palác zaujíma o druhú knihu princa Harryho, ale je znepokojený ešte aj ďalšou možnou alternatívou. Tou je, že autorom ďalšej spomienkovej knihy, v ktorej nebude kráľovská rodina vykreslená práve ružovo, bude princova manželka Meghan Markle.Palác sa obáva, že by aj ona mohla prísť s vlastnými memoármi. 

Čítajte tiež: Túži sa princ Harry vrátiť domov do Británie? Pravda o problémovom manželstve Harryho a Meghan

Obavy sú namieste, princ Harry je zmluvne zaviazaný 

Magazín hovorí, že tieto obavy paláca a celej kráľovskej rodiny sú rozhodne namieste, keďže kniha Spare je len prvou, ktorú pred rokom vydalo vydavateľstvo Penguin Random House ako súčasť dohody o štyroch knihách s princom a Meghan. Takže sú obaja sú vizaní dohodou o ďalších pokračovaniach z tejto série. 

Neprehliadnite: Nový dokument princa Harryho a Meghan Markle: Vráti ich späť do jedného desivého momentu ich kráľovského života

Je predpoklad, že o pokračovanie by bol veľký záujem 

Keďže Spare predal impozantných 3,2 milióna kópií v prvom týždni vydania a 1,4 milióna len za prvý deň na pultoch, je jasné, že fanúšikovia, verejnosť má záujem o prípadné pokračovania, ktoré by sa vypredali rovnako rýchlo ako prvý diel. 

Patríte k ľuďom, ktorý si tiež zo zaujímavosti prečítali knihu princa Harryho, Spare?

spolu hlasovalo 317 ľudí

Áno
24
Nie
293