Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle môže zohrať hlavnú rolu v ukončení dlhoročného sporu princa Williama a Harryho: Ako sa však spor skončí?

Zahraničné celebrity

Kedysi nerozluční bratia, princovia William a Harry, si dnes nevedia prísť už ani na meno. Ich dlhoročný spor by však mohol byť vyriešený a to práve účasťou tretej strany. Tou má podľa istých zdrojov byť práve manželka princa Harryho, Meghan Markle.

Obnovenie mieru alebo definitívny koniec?

Ako informuje zdroj pre magazín Marie Claire, má to byť práve Meghan Markle, ktorá má zohrať hlavnú rolu v ukončení dlhoročného sporu jej manžela, princa Harryho a jeho brata, princa Williama. Otázkou však ostáva ako a či bude spor ukončený obnovením mieru alebo už definitívnym odlúčením oboch bratov? 

Mohlo by vás zaujímať: Zakorenená rivalita medzi bratmi s modrou krvou: Prečo William ako dieťa žiarlil na Harryho, keď trón odmala patril Williamovi?

Spor eskaloval vydaním Harryho memoárov 

Zdroj hovorí: „Vojvodkyňa zo Sussexu by sa mohla stať katalyzátorom pri ukončení ich súrodeneckej rivality.“ Ako tiež poznamenal, tento ich spor začal už po jeho svadbe s Meghan a následnom odchode z kráľovskej rodiny a Veľkej Británie. No skutočne eskaloval až po vydaní Harryho memoároch, Spare, v minulom roku.  Možno to bude práve tým, že jeho memoáre sa značne zameriavajú aj na neho a jeho manželku, princeznú Kate. 

Čítajte tiež: Princ Harry má dosť materiálu aj na dve knihy: Kráľovská rodina sa obáva jeho aj Meghan, čo môžu napísať

Kráľovská Yoko Ono, či chce alebo nie 

Zdroj tiež poznamenáva, že či už to je alebo nie je pravda, za ich problémy verejnosť a fanúšikovia obviňujú práve Meghan, z ktorej sa podľa viacerých stala kráľovská postava „Yoko Ono“. Takže z tohto dôvodu by to bol skvelý ťah, ak by to bola práve Meghan, ktorá prevezme vedúcu rolu pri zbližovaní sa dvoch odcudzených bratov.  

Neprehliadnite: Túži sa princ Harry vrátiť domov do Británie? Pravda o problémovom manželstve Harryho a Meghan

Harry a Meghan by mali zmeniť vnímanie verejnosti 

Zdroj tiež na záver poznamenáva, že bývalý kráľovský pár, Harry a Meghan, by mali zmeniť vnímanie verejnosti o nich a postaviť opäť mosty medzi nimi a kráľovskou rodinou: „Správy o diagnóze rakoviny kráľa Charlesa robia tak ideálny čas pre obe strany, aby urobili čiaru za vecami, ktoré sa urobili a povedali v minulosti, a napravili vzťahy,“ dodáva. Nehovoriac o tom, že aj veľká časť britskej verejnosti by bola za a podporila princa Harryho a princa Williama, aby znova objavili blízkosť, ktorou sa kedysi medzi sebou pýšili. Nuž, či to však bude práve Meghan, ktorá sa podujme na túto ťažkú úlohu, ukáže len čas. 

Privítali by ste, aby si princ William a princ Harry znova našli k sebe cestu?

spolu hlasovalo 465 ľudí

Áno
387
Nie
78