Presunúť na hlavný obsah

Skutočný dôvod, prečo strávil princ Harry s chorým otcom tak málo času: Vraj bol požiadaný o odchod potom, čo pobúril Camillu

Zahraničné celebrity

Bola to vraj kráľovná Camilla, ktorá požiadala princa Harryho, aby odišiel od svojho chorého otca, kráľa Chalesa III., hoci s ním strávil len pol hodinu. Mal urobiť jednu vec, ktorou Camillu vraj pobúril.

Vraj bol požiadaný, aby odišiel

Ako už všetci vieme, hneď potom, ako sa princ Harry dozvedel a závažnom zdravotnom stave svojho otca, kráľa Charlesa III., nasadol na lietadlo a absolvoval dlhý let, len aby ho videl a podporil. Potom, čo sa napokon k nemu dostal a strávil s ním vraj len nejakú pol hodinu, bol požiadaný, aby odišiel z Clarence House, kde sa jeho otec zdržuje počas liečby rakoviny. 

Mohlo by vás zaujímať: Bola to vraj Camilla, ktorá stála za rozchodom princa Williama a Kate: Toto bol dôvod

Nepožiadal o súhlas paláca

Ako informuje magazín Marie Claire, bola to vraj kráľovná Camilla, ktorá princa Harryho požiadala, aby odišiel skôr než sám plánoval: „Vraj sa jej Veličenstvo nahnevalo a ostalo pobúrené potom, čo priletel zo svojho luxusného kalifornského domu bez toho, aby získal súhlas samotného paláca, pričom to bol on, kto sa od nich „odčlenil“,“ prezradil kráľovský dvoran pre National Enquirer. Ten istý zdroj tiež udáva, že princ údajne požiadal o rozhovor s kráľom Charlesom III. bez prítomnosti Camilly. 

Čítajte tiež: Toto ste o kráľovnej Camille netušili: Milostné aféry aj škandály sprevádzali veľkú časť jej života

O nevlastnej matke sa vyjadril nie práve lichotivo 

Camilla sa vraj na princa Harryho hnevá už dlho a len sa to zbieralo, preto ostala pobúrená, že hoci už nie je oficiálne súčasťou kráľovskej rodiny, dovoľuje si prísť bez súhlasu paláca, o ktorý mal požiadať. Magazín tiež hovorí, že kráľovský expert Robert Jobson pre The Sun svojho času prezradil, že Harry vo svojich memoároch nehovorí o svojej nevlastnej matke práve lichotivo. Panuje medzi nim vraj nevraživosť preto, čo urobil. 

Neprehliadnite: Princ Harry má dosť materiálu aj na dve knihy: Kráľovská rodina sa obáva jeho aj Meghan, čo môžu napísať

Mala podľa vás kráľovná právo princa Harryho požiadať, aby odišiel a nedovoliť mu, aby strávil so svojím chorým otcom toľko času, koľko chcel?

spolu hlasovalo 2069 ľudí

Áno
366
Nie
1703