Presunúť na hlavný obsah

Princ William vraj v skutočnosti žiarli na princa Harryho: Dôvod je jasný... Mohol urobiť to, o čom on môže len snívať

Zahraničné celebrity

V novej knihe o kráľovskej rodine, ktorá však nevzbudila až taký záujem verejnosti, sa dočítate aj toto. Princ William vraj vždy žiarlil na svojho mladšieho brata, princa Harryho, že sa dokázal odtrhnúť od kráľovskej rodiny a monarchie ako zriadenia vôbec. Williamova zúrivosť vraj prebubláva dnes na povrch.

Vraj vo vnútri starší brat zúri 

Magazín Marie Claire prezrádza, že v novej knihe o kráľovskej rodine, ktorú napísala Omid Scobie, sa dozviete aj jednu pikošku o princovi Williamovi. A síce, že starší brat v skutočnosti žiarli na toho mladšieho, princa Harryho, že sa dokázal odpútať od kráľovského života, rodiny a monarchie ako zriadenia. Vraj vo vnútri zúri a jeho zúrivosť buble každým dňom stále viac a viac na povrch. Prečo by to malo takto byť? 

Mohlo by vás zaujímať: Zakorenená rivalita medzi bratmi s modrou krvou: Prečo William ako dieťa žiarlil na Harryho, keď trón odmala patril Williamovi?

Harryho trvalá ofenzíva bola pre Williama priveľa 

William je podľa autorky uväznený v medziach svojej roly prvého v rade na kráľovský  trón a kvôli tomu na Harryho žiarlil a žiarli zo všetkého najviac: „Harryho trvalá ofenzíva bola pre Williama priveľa,“ píše sa v knihe. Autorka tiež hovorí, že vo svojom prvom rozhovore potom, čo princ Harry vystúpil z tohto kráľovského systému, sám povedal, ž William rovnako ako jeho otec Charles sú uväznení v systéme... Pre ďalšieho v poradí neexistuje žiadny výstup: „Vieme, že pretrvávajú správy, že William Harrymu závidel a vždy bude závidieť slobodu a schopnosť „odtrhnúť sa“ od kráľovského zriadenia,“ dodáva v knihe. 

Čítajte tiež: Odídenci z kráľovskej rodiny, spôsobili v britskej monarchii doslova prevrat: Aké najzásadnejšie veci sa ich odchodom udiali?

Princ William je ten s ohnivejším temperamentom 

Autorka následne hovorí. „Spojte tento pomaly horiaci odpor s Williamovým otvoreným hnevom na to, čo vníma ako Harryho neúprosné sebectvo v jeho vojne proti dvom inštitúciám, ktoré obviňuje zo svojich neduhov, a je ľahké pochopiť, prečo Williamova zúrivosť prebubláva na vrchol.“ Autorka okrem iného spomína aj to, že je to práve princ William, ktorý má z bratov ohnivejší temperament, hoci by ste si mysleli opak. 

Neprehliadnite: Najprv svojho brata obvinil, teraz ho chce späť: Prinesie rok 2023 uzmierenie Harryho a Williama?

Hoci je to ťažké, prijal svoju úlohu čakateľa na trón 

Zdroje blízke samotnému princovi Williamovi o ňom však hovoria iné. Vysporiadať sa so skutočnosťou ako je následníctvo trónu, môže byť niekedy ťažké... No princ William plne prijal svoju úlohu budúceho panovníka a stal sa disciplinovaným kráľom v čakaní, hoci je pre neho často ťažké o tom uvažovať. „Hovorí sa, že po dozretí do svojej pozície v rodine sa princ teraz snaží kráčať v stopách kráľovnej. Zdroj z jeho tímu v Kensingtonskom paláci hovorí, že ako štyridsiatnik bývalý vojvoda z Cambridge plne prijal cestu, po ktorej kráča. Rovnako ako kráľovná sa naučil, že je dôležité, aby povinnosť mala prednosť pred čímkoľvek iným,“ dodáva na záver vo svojej knihe autorka. 

Myslíte si, že sa princ William skutočne vyrovnal so svojou pozíciou čakateľa na kráľovský trón?

spolu hlasovalo 372 ľudí

Áno
325
Nie
47