Presunúť na hlavný obsah

Princ William sa cíti „vinný a nahnevaný“: Útoky na princeznú Kate porušujú sľub, ktorý dal jej rodičom

Zahraničné celebrity

Každý, kto miluje svoju partnerku, manželku ako princ William Kate, by bol právom nahnevaný, keď príde reč na znevažujúce slová na jej adresu. V súvislosti s týmito útokmi na osobu Kate, William cíti, že takto porušil sľub, ktorý dal pred svadbou jej rodičom.

Na princeznú sa sype obvinenie za obvinením 

Ako uvádza magazín Marie Claire, princ William sa cíti nahnevaný v súvislosti so znevažujúcimi slovami na adresu jeho manželky, princeznej Kate. Tieto útoky na princeznú porušujú sľub, ktorý dal jej rodičom Michaelovi a Carole Middletonovcom. Na princeznú sa totiž v poslednom období sype jedno obvinenie za druhým. Napríklad v slávne neslávnej knihe Endgame Omida Scobieho či v knihe jeho brata, princa Harryho, Spare. Každý, kto niekoho miluje,  ako predpokladáme, že William miluje Kate, svoju vyše 20-ročnú partnerku, by bol naštvaný na akékoľvek znevažujúce slová, ktoré by sa o nej dopočuli. 

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie prešľapy princa Williama, ktoré sa kráľovská rodina snažila skrývať: Čo ste o budúcom panovníkovi zrejme netušili?

Sľúbil, že ju bude chrániť

The Mirror uvádza, že taká škodlivá kritika ako sa objavila v knihe Endgame, na adresu princeznej Kate, zároveň porušuje sľub, ktorý dal kedysi William Kateniným rodičom. Keď sa totiž v roku 2011 Kate stala princovou manželkou a zo súkromnej občianky sa stala členkou kráľovskej rodiny, William sľúbil Middletonovcom, že bude dávať pozor a chrániť ich dcéru. A v podstate nemá teraz princ ako zabrániť šíreniu týchto znevažujúcich slov. Podľa kráľovského experta sa cíti vinný, že porušil svoj sľub. 

Je to jedinečný a odlišný život, na ktorý potrebujete hrubú kožu 

Ako hovorí kráľovský expert ďalej, útoky Omida Scobieho boli natoľko kruté, že to princa naozaj zasiahlo. Jedinou Katinou vinou totiž je, že sa zamilovala do niekoho, kto bol náhodou budúcim kráľom. No na druhej strane, Kate je skutočne oveľa silnejšia než sa vôbec na prvý pohľad zdá. Tiež, nie je v kráľovskej rodine až takým nováčikom a svoje povinnosti  si plní už cez 10 rokov skutočne svedomite. Preto, ako kráľovský expert pokračuje, sa dokáže s kritikou vyrovnať, pretože dobre vie, že život, ktorý si vybrala, so sebou prináša aj takéto veci: „Je to jedinečný a odlišný život, na ktorý musíte mať veľmi hrubú kožu,“ dodáva kráľovský expert. 

Čítajte tiež: Nejde vždy o život ako v rozprávke: Striktné pravidlá, ktorých sa musia držať kráľovskí potomkovia vás dostanú

Kate dostala dlhé učňovské obdobie pred svadbou 

Za to ako sa Kate so svojou životnou rolou po jeho boku v kráľovskej rodine pasuje, si vyslúžila Williamove obdivné pohľady: „Kate je odolná a dokáže to zvládnuť. Jej sila čerpá zo skutočnosti, že dostala také dlhé učňovské obdobie, ktoré jej umožnilo nahliadnuť, ako by jej život na kráľovskom dvore vyzeral. Bolo to úplne neoceniteľné,“ opisuje kráľovský expert ďalej.  

Ich úroveň sebadôvery a nezávislosti na verejnosti aj v súkromí vzrástla 

Expert na reč tela tiež dodáva, že William a Kate sú skutočne silný pár a ich vzťah sa v priebehu rokov naďalej vyvíjal a rástol ešte viac. Začali ako nezávislí študenti, ktorí našli pravú lásku. Boli to zlatíčka a túto stránku v nich vidíme aj teraz: „Dôležitá vec, ktorú som za tie roky videl, je, že úroveň ich sebadôvery a nezávislosti na verejnosti aj v súkromí sa skutočne rozvinula. Nikdy sme nevideli starších členov kráľovskej rodiny, ktorí by sa k sebe na verejnosti tak mali ako oni dvaja,“ uzatvára. 

Neprehliadnite: 11 rokov od svadby je vzťah princa Williama a Kate niekde úplne inde: Aký je ich recept na úspešné manželstvo?