Presunúť na hlavný obsah

Kedysi konzervatívna princezná, dnes módna ikona a kľúčová členka kráľovskej rodiny: Kate Middleton prešla veľkým prerodom

Zahraničné celebrity

Catherine, princezná z Walesu, patrí medzi najobľúbenejších členov britskej monarchie. Prirodzene sa tak na ňu upína veľká pozornosť. A nemožno si nevšimnúť, akou veľkou zmenou prešla nielen ako osobnosť, ale aj v rámci zovňajška.

Kate Middleton patrí do britskej monarchie dlhé roky. V roku 2011 sa vydala za princa Williama, ktorý je nástupcom trónu, pričom po jeho boku sa pohybuje viac ako dvadsať rokov. 

Kate si po kráľovskej svadbe začala osvojovať status mladej dámy s čoraz väčšou prímesou konzervatívnosti. Keď s Williamom iba randila, na móde jej veľmi nezáležalo. Na úkor elegancie uprednostňovala pohodlnosť, sukne a šaty nahrádzala jeansami. Avšak po tom, ako si s Williamom vymenila manželské sľuby, sa spolu s jej fungovaním zmenil aj štýl obliekania. Britská monarchia je reprezentatívna a Kate sa tomuto statusu musela prispôsobiť. 

Jej šatník začal byť formálnejší. Jeansy nahradili elegantné nohavice a áčkové sukne, tričká decentné vršky a vrchné odevy zasa saká a hladké kabáty. Ženskosť a pôvab si ale zachovala vždy, napokon sa stali jej poznávacími znameniami. 

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšia a aj najštýlovejšia kráľovná sveta? Jordánska panovníčka známa ako Lady Di Orientu stelesňuje módny vzor

Dnes je z Kate Middleton princezná z Walesu a čaká ju rola kráľovnej manželky. Očami expertov je kľúčovou členkou britskej monarchie a opisujú ju nielen ako sebavedomú, ale vyzdvihujú i jej silnú osobnosť. Kate sa totiž ako osobnosť vyformovala a podľa spomínaných odborníkov na kráľovskú rodinu má viac zdravej sebadôvery, než jej manžel William.

Najnovšie šarmantná princezná prekvapila zmenou účesu. Jej prekrásnu tvár lemuje dlhšia ofina zostrihaná do bokov a rozžiarujú ju akoby lúče slnka. 

Neprehliadnite: Tiché signály potvrdzujú, že manželstvo princa Harryho a Meghan Markle nie je v troskách: Všímajte si ich aj u svojho partnera

Vlasy Kate osviežila technika balayage, ktorá vytvára dojem kontúrovania. Pramene sa pomocou veľmi prirodzeného melíru zosvetlia, čím sa dosiahne spomínaný prirodzený spôsob presvetlenia.