Presunúť na hlavný obsah

Naučte sa nosiť trench coat ako Talianky: Takto dosiahnete eleganciu, ale aj sexi ležérnosť

Móda

Tento kúsok je nestarnúcou klasikou, ktorú treba mať v šatníku. Pozrite sa ako ho nosia Talianky a inšpirujte sa ako ho viete krásne variovať!

Všestrannosť a štýlovosť v jednom

Trench coat možno jednoznačne nazvať absolútnou stálicou, ktorá má už dávno cenné miesto v štýlových šatníkoch. Je všestranný a navyše sa hodí do takmer každého počasia. Ako ho nosia ženy v obľúbenej mekke módy?

Talianky sú azda najznámejšie tým, že siahajú po trench coate po celý rok a považujú ho nielen za základ, ale aj za skutočný high fashion prvok. Je jedným z najuniverzálnejších kúskov, ktoré môžete vlastniť. 

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Viete ho nosiť spolu s s legínami a mikinou, môžete si ho na seba dať na prehliadku galérie, či do múzea alebo spolu ním vyčarovať elegantnú verziu sexi stylingu. Aj takáto farebná variácia  je dobrou voľbou. Počas jari to vyznie veľmi pekne. Je to hravé, svieže a naozaj chic!

 

Stavte na eleganciu a jemný minimalizmus

Akýkoľvek look spolu s ním tvoríte, mal by byť čistý, jednoduchý a minimalistický. Skúste sa vyhnúť tomu, aby ste vyzerali príliš okázalo. Vôbec sa nebojte aj iných odtieňov ako je klasika, len sa vrámci tónov držte jednej línie. Tým si určite pridáte na elegancii.

Keď sa snúbi pohodlnosť a trendovosť

Toto je absolútna klasika, ktorá nikdy nesklame. Jeansy a trenchoat patria určite medzi najobľúbenejší ležérny styling Talianok. Či už sa vyberú na aperitivo, ale prechádzku do mesta je to super voľba. Pohodlné, no stále veľmi trendy. 

Neprehliadnite: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

- Najčítanejšie -