Presunúť na hlavný obsah

Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Fitness

Láska na prvý pohľad. Tú sú športové stylingy, ktoré či už sa vyberiete pastelovou cestou alebo cestou klasiky, čaká na vás skutočne „fashion“ nádielka.

Sme si isté, že športový styling vedie k lepším výkonom. Spája sa totiž so sebaistotou a tá je v otázkach posúvania vlastných hraníc a vystúpenia z komfortu dôležitá. Športové stylingy podliehajú istým spôsobom módnym trendom, ktoré prichádzajú čoraz častejšie tiež s perfektnými doplnkami. Tie sú prispôsobené životnému štýlu, aký vedieme. 

Inšpirujte sa: Obľúbený doplnok do vlasov z 90. rokov je späť: Známe celebrity vrátili tento trend opäť do módy!

Ekologická športová kabelka na fľašku

Puzdro na fľašku sa stáva novou športovou kabelkou. Náznak ekologického prístupu v podobe nosenia si so sebou vlastnú fľašu na vodu, si osvojili už mnohé značky, vrátane Etam. K športovejším outfitom je to zároveň pekný doplnok. 

Farby Zeme neznamenajú len neutrálne

Sfarbenie kameňov, či farby samotného vesmíru jasne naznačujú, že farbami Zeme nie sú zďaleka len hnedá a odtiene béžovej. Pastelové farby hrajú vo ftiness & activewear oblečení prím. Victoria's Secret má dlhodobo športovú líniu, v ktorej si každá žena príde na svoje.

Klasické legíny, ktoré sú viac a viac fashion

Čierne legíny prechádzajú viacerými zmenami a jednou z nich je aj čoraz väčší posun smerom k fashion strihom. Výstrihy v rôznych partiách či kombinácia hladkého a transparentného materiálu pôsobí žensky a sexi.

New Balance tenisky sú ikona medzi teniskami

Klasické topánky New Balance W855PNK pre ženy sú symbolom evergreenu alebo ikonou medzi teniskami. Farebné variácie zabezpečia inakosť a originalitu. Tento konkrétny model bol vyrobený z veľmi kvalitného prírodného semišu ako aj priedušnej sieťky. Gumová vonkajšia podrážka zaisťuje lepšiu priľnavosť a odolnosť, vďaka čomu sa vám v nich bude kráčať na tréningy ako v bavlnke. 

Mohlo by vás zaujímať: Čo si obliecť, keď chcete byť športovo, ale pekne: Aké kabelky nosia krásky k legínam a po akom doplnku často siahajú?

- Najčítanejšie -