Presunúť na hlavný obsah

Kabelky na jar 2023, ktoré oživia váš šatník: Vybrali sme pre vás highlighty sezóny

Móda

Jar je ideálny čas na oživenie šatníka a zakomponovanie pastelových farieb. Budete samy prekvapené, ako ľahko sa dajú kombinovať.

Trendy sa menia rýchlosťou blesku a tak sme na sezónu jar 2023 vybrali len tie najväčšie highlighty spomedzi všetkých kabeliek. Niektoré obstáli v čase z predošlých sezón, iné sú na scéne nováčikmi. 

Inšpirujte sa: Šaty, ktoré budú na jar hitom: Ľan, viskóza, sorona a bavlna zamerajte sa nielen na strihy, ale aj materiály

Double trouble

Dvojité kabelky sú IN. Jedna väčšia a k nej mini verzia. Niektoré sa nosia spolu, iné rozdelene, napríklad jedna (tá menšia) okolo pásu a druhá v ruke. Doble trouble kabelky sú na scéne niečím novým a my sme samy zvedavé, ako sa tento trend ujme a ako obstojí v konkurencii neustále sa meniacich trendov. 

Baguette

Kabelka s krátkou rúčkou na jedno rameno, ktorú preslávila Carrie B a fanúšičky seriálu Sex v meste si ju tak určite pamätajú. „Bagetová kabelka“ má od svojho vzniku v roku 1997 rôzne variácie a jej dizajn sa prispôsobuje aktuálnym trendom dizajnérov. Malé kabelky v tomto štýle sa stali „IT bag“ a mileniáli ich milujú rovnako ako generácia predtým. 

Boxy bags 

Boxy bags alebo Squared bags. Kabelky do ruky alebo na retiazke menších a hranatých rozmerov. Sezóna jar/leto 2023 hlási ich veľký návrat a dizajnéri s nimi experimentovali aj čo sa týka stylingov. Zmestíte do nich to najnevyhnutnejšie a to bohate stačí.

Neprehliadnite: Jemné farby a parížsky šarm: Vďaka týmto kúskom dosiahnete maximálnu ženskosť

Sequins

Flitrované a metalické kabelky, či už ide o clutch kabelky alebo o kabelky nepravidelných tvarov sa stali jedným z dominantných trendov sezóny. I keď je táto farba typická skôr pre zimné obdobie, tentokrát dizajnéri zamiešali karty a malé kabelky v tomto lesklom štýle ovládli prehliadkové móla.

- Najčítanejšie -