Presunúť na hlavný obsah

Jemné farby a parížsky šarm: Vďaka týmto kúskom dosiahnete maximálnu ženskosť

Móda

Jemné a tlmené odtiene dokážu dodať skutočný šarm a absolútnu ženskosť. A vôbec nemusíte siahať len po šatách aj s inými kúskami sa dá krásne vyhrať.

Simplicizmus pre milovníčky minimalizmu

Jemnosť a ženskosť. Aj to je symbolom prichádzajúcej jari a leta. A tentokrát ponúkajú ulice mekky módy niečo pre milovníčky minimalizmu. Vôbec nemusíte siahať po výrazných kúskoch. Tak ako bude vládnuť simplicizmus farbám, rovnako to bude aj pri strihoch.

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Dlhá sukňa s rozparkami po bokoch, predĺžený biely top a klasická kabelka sú niečím, čo rozhodne nechá vyniknúť prirodzenú krásu ženy. 

Keď sa spojí kreativita a inovácie

Toto je niečo, čo vás urobí neprehliadnuteľnou aj napriek zachovaniu jednoduchých línií. Presne takýmto spôsobom si totiž dodáte klasický parížsky šarm.

Svetlé tóny hnedej, modrá košeľa a ako čerešnička na záver - ponožky v lodičkách. Keď patríte medzi fashion lovers, takýto styling rozhodne skúste. 

Nadčasová funkčnosť

Jasný dôkaz toho, že aj keď pridáte minimalizmus do šatníka, nič vám to neuberie z atraktivity. Áno, biela košeľa je nesmrteľným kúskom, no pokojne ju môžete kombinovať aj s takýmito ležérnymi nohavicami. Tu krásne vyznie štruktúra nohavíc v spojení s úplnou čistotou. 

Neprehliadnite: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

 

- Najčítanejšie -