Presunúť na hlavný obsah

Opulentná chic elegancia z Paríža: Inšpirujte sa kúskami, ktoré by mala mať každá žena v šatníku

Móda

Parížanky to skrátka s módou vedia. Nie nadarmo sa hovorí, že ju majú vrytú v DNA. Pozrite sa spolu s nami, ktoré kúsky by vám rozhodne nemali v šatníku absentovať!

Ženy z krajiny galského kohúta to jednoducho s módou vedia. Ono prejsť sa mekkou módy je občas ako zúčastniť sa módnej prehliadky. Pravé Parížanky totiž zrejme majú cit pre detaily zapísaný v DNA. Pozrite sa spolu s nami, ktoré kúsky by vám nemali podľa ich vzoru chýbať v šatníku.

Kožený trench coat

Kožený trench coat je kúskom, ktorý sa roky teší popularite a určite to tak veľmi dlho zostane. V tomto prípade by ste však mali skutočne zainvestovať do kvality. Je viac ako isté, že vám potom vydrží celé generácie. Navyše ho viete krásne variovať.

Čítajte viac: 22-ročná Slovenka založila koncept predaja luxusných kúskov z druhej ruky: Ako sa pri nákupe nenechať oklamať?

Hodí sa rovnako k jeansom, nohaviciam, sukniam, či šortkám. Tu máte možnosti naozaj neobmedzené. Pokojne zvoľte monochromatický look a oživte ho len výraznou kabelkou. Elegantné, chic a s nádychom jari.

Svetrové pončo

Svetrové pončo má zrejme rovnaký počet priaznivcov ako aj odporcov. Ono ide o celkom špecifický kúsok, no ak ho zvolíte vo vhodnej farbe, ponúka vám širokú paletu využitia. Ideálna je krémová, ťavia, či čierna.

Skvele sa hodí k jednofarebnému stylingu, ale viete ním pekne dotvoriť aj elegantné dominantnejšie kúsky. Dôležité je však pri ňom voliť zvyšok stylingu v subtílnejšej forme.

Skladaná sukňa

Skladaná sukňa je tiež prvkom, ktorý treba mať v šatníku. Podľa svojej figúry a veku už len prispôsobte jej dĺžku. Ono, ak máte dvadsať znesite aj mini dĺžky, s pribúdajúcimi rokmi sa snažte dosiahnuť skôr vyváženosť. Vždy si k nej však vezmite podpätky. Predĺžite siluetu a navyše budete pôsobiť štíhlejšie.

Neprehliadnite: Kamarátky Denisa a Nikola rozbehli biznis so sekáčom nábytku. Projekt Na povale prináša jedinečné kúsky retro doby

- Najčítanejšie -