Presunúť na hlavný obsah

Farebné svetre, ktoré privolávajú jar: Tieto je dobré mať v šatníku kvôli variabilite

Móda

Prežiarte svoj šatník hravými farbami. Teraz je ideálny čas vytiahnuť mäkké farebné svetre, ktoré nielen zahrejú, ale dodajú vám aj dávku sebavedomia.

Zamerajte sa aj na dĺžku

Farebný sveter je kúskom, ktorý rozžiari aj tie najpochmúrnejšie dni a vás urobí absolútne neprehliadnuteľnou. Je to navyše prvok, ktorý viete krásne kombinovať. Pokojne siahnite po dlhších verziách.

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Tie krásne vyznejú v kombinácii so sukňami, hodia sa aj k slip dressom, či nohaviciam. Povolené sú aj oversize verzie. Paradoxne takto budete pôsobiť subtílnejšie.

Dôležitá je aj univerzalita

Oranžový sveter alebo rolák je prvkom, ktorý je univerzálny a dodá vám jemnosť. Budete pôsobiť sebavedome, no zároveň mimoriadne žensky. Hodí sa k jeansom, farebným nohaviciam, ale dobre bude vyzerať aj s cullotes. Doplnky laďte v súrodých tónoch a držte sa pravidla, menej je viac. 

Viacfarebná hravosť

Vôbec netreba mať rešpekt ani pred takou variantou. Viacfarebný svetrík je hravý, veselý a aktuálne skutočne trendy. Hodí sa na rovnako na bežný deň ako aj na drink s kamoškami, ale aj prechádzku do mesta.

Neprehliadnite: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

Zvyšok stylingu však potom kombinujete s farbami, ktoré máte na svetri. To je kľúčové, aby ste docielili chic efekt. Skrátka aj móda má svoje pravidlá, ktorých sa treba držať. 

- Najčítanejšie -