Presunúť na hlavný obsah

Brown is new black: Milánske ulice zaplavila farba, ktorá ponúka široké spektrum kombinovania

Móda

Hnedá je nová čierna. Áno a veru to aj cítiť už v uliciach svetových metropol. Pozrite sa spolu s nami ako ju nosiť a správne kombinovať.

Kontrastuje sexi siluetu a minimalistické ženské kúsky

Pokiaľ ide o tmavé neutrálne farby, čierna bola veľmi dlho na výslní. Počnúc históriou sa stala symbolom luxusu, elegancie a sebavedomia. No aktuálne je skutočne značným spôsobom konkuruje hnedá.

Napríklad Chloé a Bottega Veneta použili zemitú farbu ako spôsob, ktorým sa dajú krásne kontrastovať sexi siluety a minimalistické ženské kúsky, výsledkom čoho je nenápadná elegancia, ktorú je inak ťažké dosiahnuť s akýmkoľvek iným odtieňom.

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Nosia sa všetky odtiene od tmavej čokolády po svetlý piesok. To spektrum je skutočne široké. Navyše sa hnedá dá veľmi ľahko kombinovať. Tá variabilita je vlastne nekonečná.

Ponúka hru s rôznymi farebnými kombináciami

Hnedá naozaj zažíva renesanciu. Po návrate z módneho exilu a stala jedným z najvyhľadávanejších odtieňov roka. Platí to rovnako v ženskom, ale aj mužskom šatníku.

Krásne vyznie v kombinácii so smaragdovou, zelenou, bielou, ale aj čiernou, červenou alebo ružovou. Vôbec sa týchto konntrastov netreba báť. Práve naopak. Podčiarknete tým svoju osobnosť a dáte jasne najavo, že v móde ste doma. 

Treba však byť opatrní pri výbere doplnkov. Tam sa jednoznačne odporúča siahnuť po zlatej a vyhnúť sa chladným strieborným prvkom.

Dáva priestor monochromatickosti

Pri hnedej si môžete smelo dovoliť aj monchromatickosť. Pokiaľ chcete podporiť a vyzdvihnúť eleganciu, toto je určite cesta. Takisto netreba vôbec mať rešpekt pred kombinovaním rôznych materiálov. Áno aj taká koža a cupro vytvoria peknú súrodosť, hoci sa to nemusí zdať. 

Neprehliadnite: Sporty chic: Farba roka 2022 sa preniesla aj do športových kreácií, toto sú najväčšie trendy

Pekne však vyznie aj na letných materiáloch ako je hodváb, či satén. Skrátka nejaké kúsky v tomto odtieni si určite treba zaobstarať.

- Najčítanejšie -